Niszczenie Dokumentów Bytom

Bytom leży w centralnej części województwa śląskiego i kojarzy się głównie z przemysłem. Taki charakter miasta wcale nie oznacza, że nie ma tutaj atrakcji, które zaciekawią turystów. Będąc w Bytomiu, warto zobaczyć Starówkę z dwoma rynkami, Kościół Wniebowzięcia NMP, zabytkowy cmentarz z XIX wieku na ulicy Piekarskiej i Wzgórze św. Małgorzaty. Bytom to istotny ośrodek rozrywkowy, kulturalny i gospodarczy regionu, a przedsiębiorcy działający w tej części Śląska nierzadko poszukują opłacalnego i efektywnego sposobu na zarządzanie swoją dokumentacją.

Niszczenie dokumentów Bytom – na czym polega skuteczna utylizacja?

Skutecznie pozbycie się przedawnionych dokumentów nie polega jedynie na wyrzuceniu akt i na zwolnieniu przestrzeni w szafkach i regałach. Należy zadbać o to, jaką formę ma produkt niszczenia. W przypadku biurowych niszczarek takim produktem są ścinki. Nowoczesne urządzenia mają różne klasy tajności i generują bardzo wąskie paseczki papieru, z których trudno jest odczytać dane. Całkowicie ryzyko odzyskania danych ze zniszczonych akt można jednak wyeliminować jedynie z pomocą specjalnej instalacji niszczącej.

W EkoAkcie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się skutecznie przeprowadzić procesu niszczenia dokumentów bez odpowiedniej infrastruktury. Właśnie dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesne maszyny, charakteryzujące się dużą efektywnością działania. Dotyczy ona:

  1. wydajności

Dysponujemy trzema instalacjami niszczącymi o wydajności 120 ton/dzień

  1. rezultatów

Dokumenty niszczone z pomocą naszych instalacji zostają przetworzone w taki sposób, że nie można odzyskać z nich informacji.

Co jeszcze proponujemy naszym klientom?

Bezpieczeństwo niszczenia to niewątpliwie ważna kwestia i wszyscy nasi klienci z Bytomia traktują ją priorytetowo. Doskonale orientujemy się w zapisach RODO oraz w krajowym prawie dotyczącym przetwarzania danych osobowych. Dzięki takiej wiedzy sprawnie  planujemy cały cykl działań. Dobra organizacja i zatrudnianie wykwalifikowanych osób pozwala nam utrzymać wysokie standardy dotyczące ochrony. Bezpieczeństwo to jednak nie jedyna zaleta niszczenia dokumentów w naszym wykonaniu.

Wiemy, że prowadzenie firmy to wymagające zadanie i przedsiębiorcy codziennie swoją uwagę muszą dzielić między wiele palących kwestii. Niszczenie dokumentów nie powinno zaprzątać im myśli. Codziennie odciążamy firmy, przejmując to zadanie i wykonując je sprawnie i efektywnie. Każde poszczególne zlecenie planowane jest w taki sposób, żeby współpraca z nami była dla klienta rzeczywiście komfortowa.

Paski pociętego przez niszczarkę papieru

Niszczenie dokumentów w Bytomiu – dopasowujemy się do naszych klientów

Termin i miejsce odbioru dopasowywane jest „pod” konkretnego usługobiorcę. Aby odbiór dokumentów nie zajmował zbyt dużo czasu i nie paraliżował działania firmy, proponujemy sprawną pomoc w załadunku akt do bezpiecznych pojemników. Istnieje również inny wariant – możemy zostawić pojemnik u klienta i na bieżąco będzie go on wypełniał dokumentacją przeznaczoną do zniszczenia. Gdy wolne miejsce w pojemniku się skończy, w dogodnym dla klienta terminie przyjedziemy odebrać akta, a następnie niezwłocznie przewieziemy je do instalacji niszczącej.

Wygoda naszych usługobiorców wiąże się dla nas również z ich komfortem psychicznym, dlatego proponujemy opcję bezpośredniego nadzorowania niszczenia. Przedstawiciel firmy może obserwować utylizację osobiście. Na życzenie rejestrujemy proces, a następnie dzielimy się materiałem wideo z klientem.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica