Niszczenie Dokumentów Skierniewice

Skierniewice położone są w województwie łódzkim. Miasto wyróżnia się korzystnym położeniem, bo usytuowane jest na trasie Warszawa-Łódź. Najważniejsze zabytki to Pałac Prymasowski, Brama Pałacowa, Willa Kozłowskich i Kościół pw. św. Stanisława z 1720 roku. Do Skierniewic warto się wybrać, zwłaszcza gdy akurat trwają imprezy cykliczne, np. Rock May Festival czy festiwal muzyki alternatywnej Maj Syty Fest.

Niszczenie Dokumentów Skierniewice

Doświadczenie i precyzja

Zatrudniamy osoby, mogące pochwalić się kwalifikacjami w dziedzinie niszczenia dokumentacji. Wszyscy pracownicy i pracowniczki EkoAkty są rzetelnie przeszkoleni, dzięki czemu możemy zapewnić Państwa aktom najwyższy poziom opieki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca z dokumentami zawierającymi dane osobowe to szczególnie odpowiedzialne zadanie. Klienci, którzy z nami współpracują, liczą na:

  • sprawne przeprowadzenie usługi

Nasze doświadczenie i jasne określenie procedur przekłada się bezpośrednio na czas realizowania utylizacji. Zależy nam na tym, żeby jak najszybciej mogli Państwo otrzymać potwierdzenie wykonania niszczenia dokumentów. Współpraca z nami opiera się na jasnych, przejrzystych warunkach. Codziennie udowadniamy, że skuteczną, bezpieczną utylizację można przeprowadzić bez licznych formalności.

  • ochronę dokumentacji przed wyciekiem

Nasi klienci często nie są w stanie samodzielnie zadbać o bezpieczne warunki niszczenia. Inne podmioty z kolei chcą po prostu oszczędzić czas i przeznaczyć go na realizację procesów kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa. Przedstawiciele obu tych grup pragną mieć pewność, że dane zawarte w ich aktach są dobrze chronione, również na ostatnim etapie „życia” dokumentacji.

Jak troszczymy się o bezpieczeństwo podczas niszczenia dokumentów w Skierniewicach?

Aby zagwarantować Państwu wysoki standard usług, stosujemy się do kilku zasad. Do transportu dokumentacji wykorzystujemy system bezpiecznych pojemników. Są lekkie, mobilne i jednocześnie doskonale zabezpieczają dokumenty w trakcie przewozu. Pojemniki sprawdzają się również jako kontenery, które klienci systematycznie zapełniają aktami przeznaczonymi do zniszczenia. Pojemnik o odpowiedniej wielkości pozostawiamy w Państwa siedzibie, a następnie, gdy będzie on już wypełniony, nasza ekipa odbierze ładunek.

Na bezpieczeństwo informacji pozytywnie wpływa również fakt, że akta niezwłocznie po odbiorze, zostają przewiezione do naszej instalacji. Nie ma tu miejsca na oczekiwanie, przystanki i różnego typu przestoje. W efekcie nasi klienci w krótkim czasie otrzymują potwierdzenie utylizacji i mogą swoją uwagę skupić na innych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy.

Nie moglibyśmy realizować bezpiecznego niszczenia akt w Skierniewicach, bez nowoczesnej infrastruktury. Obejmuje ona m.in. flotę pojazdów, wyposażonych w nadajniki GPS oraz instalację niszczącą. Urządzenie z łatwością rozprawi się z papierem, jak też i z innymi nośnikami informacji, takimi jak dyski HDD, płyty CD i DVD.

Nasza załoga jest gotowa przybliżyć Państwu szczegóły realizacji usługi w Skierniewicach i odpowie na wszystkie pytania związane z niszczeniem dokumentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica