Niszczenie Dokumentów Zamość

Zamość uznawany jest za istotny ośrodek edukacyjny, kulturalny i gospodarczy województwa lubelskiego. To również ważny ośrodek usługowy; w sektorze tym dominują małe i średnie przedsiębiorstwa. Zamość odwiedzić muszą osoby, zainteresowane architekturą renesansu. Na terenie miasta znaleźć można wiele zabytków, pochodzących z tej epoki, m.in. Stare Miasto, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO i architekturę sakralną, np. katedra pw. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła.

Niszczenie dokumentów Zamość

Jak skutecznie zniszczyć dokumenty w Zamościu?

Przedsiębiorca, któremu zależy na tym, żeby w odpowiedzialny sposób prowadzić swoją działalność, musi przestrzegać szeregu reguł. Wiele z nich bezpośrednio wynika z obowiązującego prawa. Przepisy określają m.in. jak postępować z dokumentacją, przeznaczoną do niszczenia. Ważną funkcję w tym kontekście spełnia RODO. Dokument precyzuje obowiązki związane z ochroną danych osobowych. Nasi klienci z Zamościa i z okolic mogą mieć pewność, że niszczenie dokumentów odbędzie się w profesjonalnych i w pełni bezpiecznych warunkach.

Do realizacji takiego wsparcia niezbędne są sprawdzone procedury. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu jedynie sprawdzone sposoby radzenia sobie ze zbędną dokumentacją, przeznaczoną do zniszczenia. Jedną ze stosowanych przez nas praktyk, jest wykorzystywanie systemu bezpiecznych pojemników. Z ich pomocą przewozimy akta do naszej siedziby. Pojemniki wykorzystywane są również jako kontenery, w których na bieżąco mogą Państwo gromadzić dokumenty przeznaczone do utylizacji.

W czym przejawia się nasz profesjonalizm?

  • dopasowujemy się do potrzeb klienta

Może wydawać się, że usługa niszczenia dokumentów w Zamościu to raczej jednolite, uniwersalne działania, które zawsze wyglądają tak samo. W EkoAkcie stawiamy na elastyczność. To Państwo decydują, czy podczas utylizacji będzie obecna osoba, reprezentująca Państwa firmę. Proponujemy też możliwość stworzenia materiału wideo z niszczenia.

  • jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami dot. danych osobowych

Współpraca z pewnym, doświadczonym podmiotem do duże ułatwienie, pozwalające skutecznie przestrzegać obowiązujących przepisów. W naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki. Wiemy, że klienci, przekazując nam swoją dokumentację, obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Robimy wszystko, żeby go nie zawieść. Jednym z ważnych elementów realizowania tej strategii jest właśnie ciągłe aktualizowanie naszej wiedzy, nie tylko związanej z prawem, ale też z nowoczesnymi technologiami, służącymi do utylizacji.

  • precyzja i szybkość realizowania usługi

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym odbiorcom często zależy na czasie. Staramy się jak najszybciej realizować utylizację. Sprawność działania wpływa też pozytywnie na bezpieczeństwo. Akta, po odebraniu z siedziby klienta, trafiają niezwłocznie do obiektu, w którym znajduje się instalacja utylizująca. Doświadczenie i kompetencje załogi EkoAkty sprawiają, że wszystkie etapy usługi realizowane są w precyzyjny sposób.

  • bezpieczeństwo

Wielu klientów decyduje się na długoterminową współpracę z EkoAktą. Wybierają nasze usługi m.in. ze względu na bezpieczeństwo informacji. Zaawansowana instalacja, z której korzystamy, przetwarza akta w taki sposób, że po niszczeniu dokumentów nie da się odzyskać z nich informacji. W efekcie nasi klienci nie muszą się martwić o to, że ich wrażliwe dane trafią w niepowołane ręce.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica