Przechowywanie dokumentów - Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie położone są nad rzeką Brynicą. To miasto Górnego Śląska jest istotnym ośrodkiem mieszkalno-przemysłowym. Działają tu podmioty z branży rolniczej, budowlanej, przemysłowej. Cyklicznie organizowane są tu Dni Siemianowic Śląskich oraz Industriada, której celem jest promowanie Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Jednym z najważniejszych zabytków Siemianowic Śląskich jest kompleks pałacowy oraz towarzysząca mu zabudowa o charakterze folwarcznym.

Przechowywanie Dokumentów Siemianowice Śląskie

Przechowywanie dokumentów może być wygodne

Ogromne ilości zgromadzonych dokumentów kojarzą się z wypełnionymi szafami, które zajmują znaczną część biura. Wiele przedsiębiorstw boryka się nie tylko z systematycznym zmniejszaniem się przestrzeni roboczej. Dużym problemem czasem jest też odnalezienie konkretnego dokumentu lub rozeznanie się w tym, które akta należy przeznaczyć do zniszczenia. Każdego dnia pomagamy naszym klientom z takimi trudnościami. EkoAkta opisuje przekazane zbiory i zajmuje się brakowaniem. W ten sposób nasi usługobiorcy mogą mieć pod kontrolą to, które dokumenty należy przeznaczyć do utylizacji.

Na wygodę świadczonych przez nas usług wpływa również ich kompleksowość. Z nami klienci z Siemianowic Śląskich zadbają nie tylko o przechowywanie akt. Możemy towarzyszyć Państwa aktom przez ich cały „cykl życia”. Oferujemy profesjonalne archiwizowanie dokumentów. Proponujemy też skanowanie dokumentów, dlatego na wsparcie mogą liczyć również klienci, którym zależy na zwiększeniu poziomi digitalizacji w swoim przedsiębiorstwie. Gdy okres przydatności dokumentu się skończy, zutylizujemy akta w bezpieczny sposób.

Współpraca z EkoAktą oznacza również wygodną komunikację. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, doradzamy, informujemy i staramy się elastycznie podejść do Państwa potrzeb. Takie podejście widoczne jest m.in. w:

  • bezproblemowym dostępie do dokumentów, które przechowujemy

Dokumentację udostępniamy na miejscu. Na życzenie klienta możemy również wysłać kopie pocztą internetową lub za pośrednictwem faxu. Zajmujemy się też transportem oryginałów do klienta.

  • pomocy związanej z kwestiami organizacyjnymi

Z nami transport nawet pokaźnych zbiorów zachodzi sprawnie. Ekipa EkoAkty pojawia się w umówionym terminie. Dostarczamy kartony i pomagamy w ich zapełnieniu. Wszystko po to, żeby jak najszybciej mogli Państwo wrócić do swoich regularnych obowiązków.

Co jeszcze sprawia, że klienci z Siemianowic Śląskich decydują się na profesjonalne przechowywanie dokumentów?

Oprócz wygody, bardzo istotną sprawą jest również bezpieczeństwo. Podmioty, które wybierają przechowywanie dokumentów poza swoją siedzibą, liczą na to, że usługodawca zadba o ochronę ich danych. Skonstruowaliśmy sprawdzone procedury, nasza załoga jest doskonale przeszkolona. Działamy precyzyjnie i uważnie, co wyklucza jakiekolwiek ryzyko wycieku danych. Nasze wysiłki wspiera zaawansowana technologia. Szczególnie ważne są w tym kontekście nowoczesne obiekty, wyposażone w systemy barier fizycznych i logicznych.

Przechowywanie akt w zewnętrznym obiekcie doceniane jest również ze względu na oszczędność miejsca. Przeniesienie firmowych archiwów poza biuro to więcej przestrzeni dla zatrudnionych osób. W efekcie puste pomieszczenia można zagospodarować w bardziej efektywny sposób.

Zapraszamy klientów z Siemianowic Śląskich i z okolic do sprawdzenia, co oferujemy w związku z przechowywaniem dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica