Mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie Klienta


Czy przetwarzane przez Twoją firmę dokumenty i dane nie mogą być wywożone poza jej teren, ale muszą zostać zgodnie z przepisami skutecznie zniszczone? Czy zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu czasu przy zachowaniu najwyższej wydajności?

Jeśli tak, skorzystaj z usługi mobilnego niszczenia dokumentów i innych nośników informacji, jakie oferuje swoim klientom Ekoakta. Poznaj atrakcyjne, wydajne i wygodne sposoby mobilnego niszczenia dokumentów.

Mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie klienta

Niszczenie dokumentów w siedzibie klienta - dlaczego to takie ważne?

 • Jeśli polityka bezpieczeństwa Twojego przedsiębiorstwa nie pozwala na przetwarzanie informacji niejawnych poza jego siedzibą, mobilne niszczenie dokumentów i innych nośników informacji pozwala uniknąć transportu do instalacji niszczącej.
 • Bez względu na ilość dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, Ekoakta przyjedzie z odpowiednim urządzeniem niszczącym, które jednorazowo może przetworzyć od 100 do 800 kilogramów dokumentacji.
 • Podejmując decyzję o niszczeniu dokumentów we własnej siedzibie, wzrasta kontrola i nadzór nad przekazywanymi do niszczenia nośnikami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Na życzenie, Ekoakta podstawi pod twoją siedzibę specjalny pojazd wyposażony w instalację niszczącą.
 • Pracownicy Ekoakta odbiorą dokumenty bezpośrednio od Twoich pracowników i przeniosą je do zaparkowanego na terenie firmy pojazdu z urządzeniem niszczącym. Przed utylizacją dokumenty są ważone i opisywane w protokole odbioru. 
 • Cały proces mobilnego niszczenia dokumentów może być bezpośrednio nadzorowany przez wyznaczonych przedstawicieli klienta.
 • Ścinki powstałe w procesie niszczenia trafią do siedziby Ekoakta, gdzie zostaną poddane dalszemu przetwarzaniu.

Dlaczego warto zamówić usługę mobilnego niszczenia dokumentów?

Oszczędność - Bezpieczeństwo - Wygoda

 • Nie ponosisz kosztów profesjonalnego sprzętu do niszczenia dokumentów – Ekoakta zapewnia wysokowydajne urządzenia niszczące
 • Masz gwarancję braku dostępu do dokumentów – żadna z nieuprawnionych osób nie odczyta ich treści 
 • Oszczędzasz czas swój i swoich pracowników – usługa nie wymaga Twojego bezpośredniego zaangażowania
 • Niszczenie dokumentów odbywa się w Twojej siedzibie – masz bezpośredni nadzór nad całym procesem niszczenia
 • Niszczenie odbywa się szybko, bez konieczności transportowania dokumentów do instalacji niszczącej Ekoakta
 • Usługę niszczenia mobilnego można zamówić bez względu na posiadaną ilość dokumentów

 

Masz pytania?

Niszczenie dokumentów - Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Łódź


Odpowiednia utylizacja zbędnych dokumentów w przedsiębiorstwie jest nie tylko koniecznością, ale również może stać się zbawiennym odciążeniem dla firmy w zakresie logistyki, czasu, sił przerobowych i finansów. Tak! Wszystkie bydgoskie firmy mogą poczynić znaczne usprawnienia swojego funkcjonowania oraz zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, pod warunkiem, że zdecydują się na usługi profesjonalnej firmy niszczącej dokumenty w Bydgoszczy Wrocławiu Gdańsku czy Warszawie. 

Co konkretnie można zyskać dzięki bezpiecznemu, zgodnemu z prawem masowemu niszczeniu dokumentacji w Ekoakta? 


Jakie są korzyści dla firm, płynące z niszczenia niepotrzebnych dokumentów przez Ekoakta?


Profity wynikające ze zlecenia utylizacji dokumentów doświadczonej firmie specjalizującej się w takich usługach, to: 

 • Gwarancja pełnego bezpieczeństwa i zgodności ze wszystkimi wymogami prawnymi (także RODO), potwierdzone certyfikatami: DIN 99399, ISO 27001, ISO 9001;
 • Natychmiastowe zwolnienie przestrzeni w firmowym archiwum i biurowych szafkach, bez konieczności delegowania pracownika do zadania utylizacji dokumentów w mało wydajnych niszczarkach;
 • Zlecenie zadania niszczenia dokumentów zewnętrznej firmie, takiej jak Ekoakta, to duża oszczędność - nie tylko finansowa. Wynik? Więcej czasu Twojego i Twoich pracowników, który możecie poświęcić na dochodowe zadania firmy;
 • Zachowanie higieny archiwum i porządku w obecnej dokumentacji firmy;

 

Jak przebiega proces niszczenia dokumentów? 

 

 • Do Twojej firmy - w ustalonym terminie - przyjeżdża oddelegowane auto transportowe Ekoakta, które dostarcza specjalnych, zabezpieczonych pojemników przeznaczonych do transportu dokumentów do zniszczenia;
 • Pojemniki zapełniane są zbędnymi aktami i odbierane z Twojego przedsiębiorstwa;
 • Kurier przewozi dokumenty do utylizacji w aucie wyposażonym w monitoring GPS, zapewniający nieprzerwaną możliwość śledzenia jego lokalizacji; 
 • Dokumenty są niszczone zgodnie z najwyższymi normami jakości i bezpieczeństwa (możliwe jest uzyskanie nagrania z procesu niszczenia lub dopuszczenie Twoich pracowników do udziału w nim w roli obserwatorów), a Ty otrzymujesz od nas odpowiedni certyfikat potwierdzający ten fakt;

 

Ekoakta - zaufany partner w niszczeniu dokumentów dla bydgoskich firm i instytucji


18 lat doświadczenia, nowoczesna infrastruktura, wykwalifikowana kadra i przestrzeganie rygorystycznych norm bezpieczeństwa oraz jakości usług - wszystko to stawia nas na pozycji zaufanego partnera w kwestii niszczenia dokumentów w Bydgoszczy Wrocławiu Gdańsku czy Warszawie. 

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Wspólnie odciążymy Cię od niełatwego i pracochłonnego zadania utylizacji zbędnej dokumentacji w Twoim przedsiębiorstwie. 
 

Działamy w miastach w całej Polsce - codziennie jesteśmy w takich miastach jak Wrocław, Łódź, Warszawa czy też Gdańsk Gdynia

Niszczenie Dokumentów Wrocław Łódź Śląsk Poznań


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami niszczenia dokumentów zapraszamy do kontaktu. Cennik niszczenia dokumentów i wycena usługi zależy od wielu czynników, takich jak ilość dokumentów, odległość od zakładu niszczącego, czy też ich rodzaj. Zadzwoń do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę.

 

Dowiedz się więcej >

 

Zapytaj o szczegóły
naszych konsultantów:
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz Przejdź do formularza

Sprawdź także:

Niszczenie dokumentów

Profesjonalne niszczenie dokumentów - niszczenie informacji. Profesjonalne oraz w pełni bezpieczne usługi związane z niszczeniem dokumentów i innych nośników informacji.

więcej

Skanowanie dokumentów

Digitalizacja, czyli masowe skanowanie dokumentów to lepsze wykorzystanie miejsca w biurze, usprawnienie pracy z dokumentami, a także oszczędność czasu i pełna kontrola dostępu.

więcej

Przechowywanie dokumentów

Nowoczesne archiwa dokumentów i akt prowadzone według najlepszych praktyk w branży. Ekoakta zadba o prawidłową kategoryzację i pełne bezpieczeństwo Twoich dokumentów.

więcej

Archiwizacja dokumentów

Jednolite standardy archiwizacji w Twojej firmie, szybszy i prostszy dostęp do dokumentów i akt oraz niezbędne przeszkolenie Twoich pracowników.

więcej

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej:

Sposób na optymalizację kosztów, podniesienie sprawności i bezpieczeństwa obiegu dokumentów - część 1

Sposób na optymalizację kosztów, podniesienie sprawności i bezpieczeństwa obiegu dokumentów - część 1

Jednym z głównych celów każdej firmy powinna być optymalizacja kosztów. Sposobem na podniesienie sprawności i bezpieczeńśtwa obiegu dokumentów jest skorzystanie z profesjonalnych usług, takich jak kancelaria pocztowa, skanowanie, archiwizacja i niszczenie dokuementów.

więcej
Sposób na optymalizację kosztów, podniesienie sprawności i bezpieczeństwa obiegu dokumentów - część 2

Sposób na optymalizację kosztów, podniesienie sprawności i bezpieczeństwa obiegu dokumentów - część 2

Obniżenie kosztów procesów niezbędnych dla funkcjonowania firmy jest możliwe m.in. dzięki outsourcingowi procesów biznesowych. Kancelaria pocztowa, skanowanie, archiwizacja oraz niszczenie dokumentów to usługi, które oszczędzają czas i środki przedsiębiorców, również dzięki ich indywidualnemu dopasowaniu.

więcej
Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestrzeń biurową. Ponadto każde przedsiębiorstwo, które chce odnosić sukcesy musi mieć zapewniony szybki dostęp do kluczowych informacji bez względu na czas i miejsce pobytu jego pracowników. Rozwiązaniem jest masowa digitalizacja dokumentów i elektroniczne archiwum dokumentów.

więcej
Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Kluczem do rozwiązania problemu sprawnego tempa obiegu informacji w firmie jest outsourcing kancelarii pocztowej - opóźnienia w tym zakresie zakłócają płynność finansową. Logistyką dokumentów zajmują się obecnie nie tylko największe firmy w Poslce, ale również średnie i małe przedsiębiorstwa.

więcej

Archiwizacja Dokumentacji Medycznej

Dokumentacja medyczna to jedne z najważniejszych materiałów, jakie kompletujemy przez lata. Zbiór ten zawiera dane dotyczące stanu zdrowia pacjenta, przebytych chorób, udzielonych świadczeń zdrowotnych. Znajdziemy w niej zarówno dane osobowe, służące identyfikacji (np. imię i nazwisko, adres), jak i dane wrażliwe – podlegające szczególnej ochronie informacje o naszym zdrowiu, kodzie genetycznym itp. 

więcej

Dokumenty niejawne

Czym są dokumenty niejawne? Jak wygląda prawidłowa archiwizacja dokumentów niejawnych? W jaki sposób należy niszczyć tego rodzaju informacje?

 

więcej

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Każda firma, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej po przedsiębiorstwo, jest zobowiązana do archiwizowania wszelkich dokumentów powstałych w ciągu jej istnienia. W jaki sposób robić to prawidłowo? Jak stosować się do przepisów dotyczących przechowywania dokumentów księgowych czy też kadrowych?

więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy czy przedsiębiorcy. Wiąże się to z ogromem prac, jaki należy włożyć w prawidłową archiwizację danych, jak i zapewnieniem spełnienia odpowiednich procedur ich zabezpieczenia.

więcej

Referencje klientów

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak,
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka,
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska,
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Sosnowcu

Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda,
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chrzanowie

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk,
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Wszystkie prace zostały wykonane starannie, czysto, sprawnie w oparciu o obowiązujące przepisy i normy, a także zgodnie z przewidzianym w umowie terminem. Usługa nie budzi zastrzeżeń pod względem bezpieczeństwa oraz ochrony danych niszczonych dokumentów. Z jakości prac jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą odpowiedzialnością polecamy firmę Ekoakta jako Wykonawcę, który swoje obowiązki traktuje rzetelnie i fachowo.

mgr Tomasz Szymański,
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony danych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala nam rekomendować tę firmę jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

mgr inż. Mariusz Jędrzejczak,
Nadleśniczy Nadleśnictwa Pieńsk

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie informacji. Nasza współpraca w pełni potwierdziła fachowość naszego partnera. Rekomendujemy tego sprawdzonego specjalistę w dziedzinie usług zarządzania dokumentami.

Piotr Latacz,
Prezes Zarządu „Drewno Hurt Detal” Sp. z. o. o.

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie