Niszczenie Dokumentów Katowice

Katowice to bardzo silnie zaludnione miasto – pod względem mieszkańców zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie na tle innych miejscowości konurbacji górnośląskiej. Chociaż miejscowość kojarzona jest głównie z kopalniami i przemysłem, osobom, które śledzą poczynania nieco bardziej niszowych artystów, stolica Śląska kojarzy się też z kulturą alternatywną – np. z klimatycznymi muralami (przykładem jest praca, którą spotkać można np. na ulicy Drzymały). Na terenie Katowic znajdziemy też wiele dynamicznie rozwijających się firm, które potrzebują wsparcia w obsłudze dokumentacji, a dokładniej w archiwizacji, przechowywaniu i niszczeniu.

Jak przeprowadza się niszczenie dokumentów w Katowicach?

W zaludnionych miastach, w których ludzie żyją szybko, dynamicznie i nie trudno o np. korki, niezwykle ważne staje się to, żeby usługodawcy oferowali swoim klientom dojazd do ich siedziby. W ten sposób klienci nie muszą marnować czasu na kwestie logistyczne. EkoAkta oczywiście oferuje taki wariant. Osoby, korzystające z niszczenia dokumentów w Katowicach, mogą wybrać np. na niszczenie mobilne. Taka usługa to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą sprawnie uporać się z zalegającą dokumentacją i jak najszybciej przestać przejmować się tym problemem. Tutaj warto zaznaczyć, że chociaż z kwestią niszczenia akt można poradzić sobie sprawnie i szybko, zdecydowanie nie warto robić tego niedbale.

Poukładan na biurku foldery z dokumentami

Niszczenie dokumentacji Katowice – dlaczego tak dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – chcemy dbać o potrzeby naszych klientów. Ci z kolei są w pełni chronieni przed ewentualną karą za niewłaściwie przetwarzanie danych osobowych, tylko jeśli tą kwestią zajmuje się wyspecjalizowana firma.

Podczas niszczenia akt w środowisku biurowym nie trudno o potencjalne zagrożenia. Można do nich zaliczyć np.:

  1. Nieopatrzne ujawnienie danych jednego klienta innemu klientowi, który właśnie odwiedził Państwa siedzibę;
  2. Odzyskanie danych przez nieuprawnioną osobę, która ma dostęp do ścinków generowanych przez biurową niszczarkę.

Rzetelna firma zajmująca się niszczeniem dokumentów pozwala uniknąć tych problemów. Dodatkowo sprawia, że klient oszczędza czas i daje mu pewność, że tak istotną kwestią zajmuje się specjalista.

Co jeszcze warto wiedzieć o niszczeniu dokumentów?

Profesjonalna realizacja usługi to działania dopasowane do oczekiwań klienta. Dotyczy to zarówno terminu, miejsca odbioru dokumentów, jak i też takich szczegółów jak wielkość bezpiecznych pojemników dostarczanych do przedsiębiorstwa. Ów pojemniki pozwalają utrzymać procedury bezpieczeństwa na wysokim poziomie. Zostały skonstruowane w taki sposób, żeby osoby postronne nie mogły zaznajomić się z ich zawartością.

W pełni bezpieczne niszczenie dokumentów w dużej mierze różni się od stosowania biurowej niszczarki. Z produktu takiej profesjonalnej utylizacji nie da się odtworzyć danych, nawet jeśli ktoś poświęciłby na to ogromne zasoby czasu i niespotykaną cierpliwość. Jest to po prostu niemożliwe.

Każde nowoczesne przedsiębiorstwo stara się znaleźć sposoby na to, żeby usprawnić swoje działania i tym samym szybciej się rozwijać. Chociaż niszczenie dokumentów nie wiąże się bezpośrednio z działalnością sprzedażowa lub świadczeniem usług, może zabierać cenny czas, który odbije się negatywnie na codziennym funkcjonowaniu firmy. Jeśli do tego doliczyć jeszcze ryzyko kar nakładanych za nieprawidłowe przetwarzanie danych, korzystanie z usług firm takich jak EkoAkta jest zdecydowanie najwygodniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Skanowanie dokumentów Katowice – Skanowanie dokumentacji Katowice – Digitalizacja dokumentów Katowice

Niszczenie dokumentów to nie jedyna dziedzina w której się specjalizujemy – oferujemy również usługi z zakresu skanowania dokumentów – digitalizacja dokumentów Katowice.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica