Przechowywanie dokumentów - Tarnów

Tarnów jest miastem usytuowanym w województwie małopolskim i jest istotnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym tego regionu. Ma też duże znaczenie gospodarcze. Miasto zachwyca m.in. zabytkowym grodem drewniano-ziemnym, zlokalizowanym na Górze św. Marcina. Podczas odwiedzin dobrze będzie poświęcić chociaż chwilę na zobaczenie ruin zamku Tarnowskich, zespołu dawnego klasztoru Bernardynów, Parku Strzeleckiego oraz Starego Cmentarza z XVIII wieku. W Tarnowie działają liczne szkoły wyższe, np. Wyższa Szkoła Biznesu, filia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i filia Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Przechowywanie dokumentów

Bezpieczeństwo przechowywanych informacji – jak należy o nie zadbać?

Do tego, że bezpieczeństwo informacji powinno być priorytetem dla przedsiębiorcy, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy przyjrzeć się bliżej temu, co stało się z firmami, które zawiodły na tym polu swoich klientów. Bardzo trudno jest odbudować potem takie zaufanie. Do tego dochodzą jeszcze konsekwencje wynikające ze złamania prawa. Niestosowanie się do przepisów zawartych w RODO może sprawić, że nałożona zostanie na Państwa wysoka kara. Zdecydowanie warto jest zrobić wszystko, żeby uniknąć takiej nieprzyjemnej sytuacji. Każdego dnia chronimy naszych klientów i dajemy im pewność, że wszystkie ich dokumenty są świetnie zabezpieczone.

Opracowaliśmy jasne procedury i nasza załoga precyzyjnie się do nich stosuje. Nie ma tu miejsca na zaniedbania i niedopatrzenia. Jesteśmy dumni z tego, że klienci i klientki mogą liczyć na naszą niezawodność w tak ważnej kwestii, jak ochrona ich ważnej dokumentacji.

Na jakie inne korzyści związane z przechowywaniem dokumentów, mogą liczyć podmioty z Tarnowa?

Zwiększone bezpieczeństwo to tylko jeden z plusów, wynikających ze współpracy z ekspertami. Jest niesamowicie ważny, bo chroni Państwa przed konsekwencjami złamania RODO oraz daje codzienny komfort psychiczny. Istnieje jednak wiele innych zalet przechowywania dokumentów poza siedzibą firmy. Klienci z Tarnowa zwracają uwagę na:

  • łatwiejszą organizację przestrzeni biurowej
    Aby zapanować nad zbiorami zgromadzonymi w firmie, trzeba wyposażyć się w specjalne szafy i regały. Takie meble zajmują miejsce, co w niektórych pomieszczeniach może być dość problematyczne. Transport akt poza biuro i przechowywanie ich w specjalnym obiekcie to zwolnienie sporej przestrzeni, którą można zagospodarować w bardziej funkcjonalny sposób.
  • szybką reakcję usługodawcy
    Czasem pracownicy przedsiębiorstwa potrzebują pilnie jakiegoś dokumentu z archiwum. Zapewniamy szybką odpowiedź na Państwa życzenia. Przesyłamy skany akt i dostarczamy do siedziby klientów oryginały. Wszystko po to, żeby Państwa działalność mogła odbywać się bez niepotrzebnych zakłóceń i przestojów.
  • oszczędności
    Brak konieczności zakupów dodatkowego wyposażenia do przechowywania dokumentów oraz wynajmu dodatkowych pomieszczeń oznacza dla przedsiębiorstw z Tarnowa mniejsze wydatki. Takie środki można spożytkować w lepszy sposób. Szczególnie przechowywanie akt poza firmą docenią podmioty, działające w prestiżowych lokalizacjach, bo tam wynajem jest drogi.

Warto wspomnieć, że współpraca ze specjalistą może oznaczać również lepszy dostęp do innych usług powiązanych z zarządzaniem dokumentacją. EkoAkta proponuje swoim klientom również niszczenie, archiwizowanie dokumentów i skanowanie dokumentacji. Zapraszamy do poznania oferty naszej firmy. Chętnie udzielimy więcej informacji o naszej działalności i odpowiemy na wszystkie pytania, które Państwa nurtują.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica