Niszczenie Dokumentów Łomża

Łomża jest miastem województwa podlaskiego (trzecia pod względem wielkości miejscowość regionu). Od stolicy dzieli je jedynie 140 km. Dominuje tu przemysł spożywczy, materiałów budowlanych, elektroniczny, drzewny i meblarski. Łomża zachwyca malowniczym położeniem. Obszar Zielonych Płuc Polski, wraz z Biebrzańskim i Narwiańskim Parkiem Narodowym docenią osoby, poszukujące atrakcyjnych walorów krajoznawczych.

Niszczenie dokumentów Łomża

Utylizacja akt dla klientów z Łomży – na czym polega profesjonalne niszczenie dokumentów?

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później będzie musiał pochylić się nad kwestią utylizacji akt. W przepisach nie ma konkretnych zaleceń, precyzujących, z jakiej technologii należy przy tym skorzystać. Jedną z możliwości jest niszczenie z pomocą urządzeń biurowych. Producenci niszczarek proponują maszyny z coraz bardziej atrakcyjnymi parametrami. Nadal jednak obsługa takich urządzeń może okazać się problematyczna. Potrzebny jest czas, bo konieczne jest oddelegowanie własnych pracowników do przeprowadzenia utylizacji. Nierzadko problemem jest też generowany hałas oraz kwestia bezpieczeństwa informacji zawartych w zniszczonych aktach.

Codziennie staramy się pomóc klientom, którym zwykła niszczarka biurowa z różnych powodów nie wystarcza. Przetwarzamy Państwa dokumentację w taki sposób, że nie da się z niej odzyskać żadnych danych. Wszystko za sprawą zaawansowanej instalacji niszczącej. Jej przewaga polega nie tylko na zwiększonym bezpieczeństwie. Z jej pomocą można zutylizować znaczne ilości dokumentacji w krótkim czasie. W efekcie:

  • nasi klienci niedługo po odebraniu akt dostają informację o zrealizowanej usłudze;
  • usługobiorcy szybko mogą zapomnieć o problemie przedawnionej dokumentacji i skupić się na ważniejszych sprawach.

Jak zajmujemy się aktami naszych klientów?

W wyznaczonym przez Państwa terminie odbieramy pojemniki wypełnione dokumentacją. Następnie przewozimy je do obiektu, w którym przeprowadzana jest utylizacja akt. Na życzenie klienta wykonujemy pierwszy etap niszczenia w jego siedzibie, a dokładnie w pojeździe podstawionym pod firmę usługobiorcy. Następnie ścinki przewożone są do dalszej utylizacji.

Na poszczególnych etapach realizacji usługi generowana jest oficjalna dokumentacja. Gdy zabieramy pojemniki, klient otrzymuje potwierdzenie odbioru akt. Po wykonanej utylizacji również generowane jest potwierdzenie zrealizowania usługi. Podczas całego procesu Państwa dokumentami zajmują się doskonale przeszkoleni specjaliści. Nasza ekipa dobrze wie, jak działać, żeby akta były świetnie zabezpieczone, a utylizacja wykonana tak sprawnie, jak to tylko możliwe.

Dlaczego niszczenie akt z profesjonalistami cieszy się taką popularnością?

Strach o ujawnienie firmowych danych nie jest irracjonalnym lękiem. W świecie, w którym informacja jest najcenniejszą walutą, przedsiębiorcy muszą dołożyć dodatkowych starań, żeby zabezpieczyć się przed ewentualnymi wyciekami i kradzieżą danych. Codziennie wspieramy te wysiłki. Obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych branż. Wszyscy nasi klienci mogą cieszyć się pewnością, że dane osobowe ich klientów są w pełni bezpieczne. Współpraca z nami to łatwy sposób na przestrzeganie prawa i uchronienie się przed karami. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań załoga EkoAkty chętnie rozwieje wszystkie Państwa wątpliwości.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica