Niszczenie Dokumentów Płock

Płock jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, który charakteryzuje się dość dużym zróżnicowaniem branżowym. Najważniejszą rolę odgrywa tu przemysł chemiczny i paliwowo-energetyczny. Oprócz tego prężnie rozwija się tutaj też branża inżynierii maszyn, obróbki metali, recyclingu, oraz branża ogólnobudowlana. Do atrakcji turystycznych miejscowości można zaliczyć Wzgórza Tumskie, molo u podnóża katedry i Wzgórza Tumskiego, miejski ratusz i Muzeum Mazowieckie.

Niszczenie dokumentów Płock – jak przeprowadzić utylizację niepotrzebnych akt?

Jedną z kwestii, o której przedsiębiorstwa czasem zapominają, jest ryzyko, jakie wiąże się z nieprawidłowym niszczenie dokumentów. Zaniedbania na tym polu mogą wynikać z różnych powodów. Jednym z nich może być niedostateczna ilość miejsca w biurze na wyznaczenie bezpiecznego stanowiska do niszczenia. Czasem ryzyko ściśle wiąże się też z wykorzystywanym urządzeniem – niekiedy można spotkać się doniesieniami dot. tego, jak firmowe sekrety wpadły w niepowołane ręce, bo odzyskano je ze ścinków niszczarki.

Wszystkim tym sytuacjom można zapobiec, powierzając niszczenie dokumentów wykwalifikowanemu usługodawcy. Ekoakta od lat zajmuje się tego typu działalnością – oprócz niszczenia dokumentów, oferuje również inne usługi związane z zarządzaniem dokumentacją, m.in. przechowywanie i archiwizację. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe wsparcie.

Pocięte paski papieru

Większość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie jest ściśle powiązana z przetwarzaniem danych osobowych. Dotyczy to również niszczenia dokumentów. Takie niepotrzebne akta mogą przysporzyć firmie dużych problemów, jeśli informacje w nich zawarte dostaną się w niepowołane ręce. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić proces utylizacji, żeby dane Państwa klientów, partnerów i kontrahentów pozostały bezpieczne. Niszczymy akta zgodnie z normą DIN 66399. Co istotne, utylizujemy nie tylko dokumenty papierowe. Chociaż to one zdecydowanie przeważają w firmowych archiwach, coraz większą popularnością cieszy się elektroniczny zapis informacji. Wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnych przedsiębiorstw, stawiających na digitalizację, dlatego proponujemy również niszczenie dyskietek, płyt CD, pendrive’ów i dysków HDD.

Niszczenie dokumentów w Płocku – etapy realizacji usługi

  1. Dostarczenie bezpiecznych pojemników do siedziby klienta

Staramy się elastycznie podchodzić do oczekiwań firm, które nam zaufały. Proponujemy dwa warianty. Pierwszy to dostarczenie pojemników do klienta i odebranie ich, gdy będą już wypełnione aktami. Druga opcja jest korzystnym rozwiązaniem, jeśli klient już zgromadził dokumentację i potrzebuje sprawnie ją zutylizować. Wtedy może albo samodzielnie wypełnić pojemniki, albo skorzystać z naszej pomocy.

  1. Zamknięcie bezpiecznych pojemników

Po tym, jak pojemniki zostaną zamknięte, nikt nie ma już dostępu do akt. Klient podpisuje protokół odbioru (na dokumencie widnieje m.in. indywidualny numer pojemnika), a następnie ładunek zostaje przeniesiony do samochodu.

  1. Transport dokumentacji

Dysponujemy flotą 37 pojazdów ciężarowych. Każdy z nich wyposażony został w system nawigacji. W efekcie klient nawet po przekazaniu dokumentów naszej firmie, doskonale wie, gdzie znajdują się jego dokumenty.

  1. Właściwe niszczenie akt

Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa różnej wielkości i działające w różnych branżach. Staramy się jak najsprawniej przeprowadzić usługę, dlatego używamy tylko nowoczesnej infrastruktury o dużej wydajności – nasze instalacje niszczące każdego dnia są w stanie zutylizować nawet do 120 ton dokumentacji.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica