Niszczenie Dokumentów Bielsko-Biała

Bielsko-Biała uznawana jest za najważniejszy ośrodek administracyjny, akademicki, kulturalny i przemysłowy pogranicznego obszaru śląsko-małopolskiego. Okolice to bardzo malownicze rejony – miasto leży u stóp Beskidów. Jeśli do tego doliczyć jeszcze zabytkową XIX architekturę, bez przesady można stwierdzić, że miejsce jest warte odwiedzenia. Zarówno turyści, jak i miejscowi doceniają szansę na aktywny wypoczynek w atrakcyjnej scenerii. Chociaż takie usytuowanie może kojarzyć się rozrywką i odpoczynkiem, prężnie działają tu przedsiębiorstwa różnej wielkości, a to oznacza zapotrzebowanie na profesjonalne usługi związane z zarządzaniem dokumentacją.

Niszczenie dokumentów Bielsko-Biała

Nowoczesna utylizacja dokumentów powinna być usługą, dającą szansę firmie w prosty sposób zaradzić problemowi piętrzącej się, zdezaktualizowanej dokumentacji. Dysponujemy infrastrukturą, która pozwala obsługiwać nam również klientów działających na szeroką skalę. Dzięki bogatej flocie pojazdów skutecznie zajmujemy się niszczeniem dokumentów w Bielsku, innych miastach na Śląsku oraz miejscowościach w całej Polsce.

Niszczenie dokumentów można rozumieć w różny sposób. Cześć niewielkich firm do utylizacji swoich akt wykorzystuje biurowe niszczarki. Jeśli jednak przedsiębiorstwo jest nieco większe, sprawne przeprowadzenie tego procesu staje się niemałym wyzwaniem. Problem stanowić może również bezpieczeństwo. Jeśli firma przyjmuje klientów w tym samym pomieszczeniu, w którym przeprowadza się masowe niszczenie akt, nietrudno o wyciek informacji. To z kolei rodzi poważne konsekwencje. Za złamanie RODO firma może zostać obarczona niemałą karą. Jak łatwo się domyślić, będzie borykać się też z problemami wizerunkowymi. Zdecydowanie nie warto doprowadzać do takich sytuacji. Bardziej opłacalne jest zapobieganie ujawnieniu danych niż radzenie sobie z jego konsekwencjami.

Niszczenie dokumentów w Bielsku-Białej – profesjonalizm i sprawne działanie

Od lat działamy w branży, co pozwoliło nam wypracować optymalne sposoby działania. W efekcie niszczenie dokumentów zachodzi w możliwie jak najkrótszym czasie. Aby realizować usługi w ten sposób:

  1. dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli wykwalifikowani, doskonale znali procedury oraz wiedzieli, w jaki sposób przestrzegać wytycznych dotyczących bezpieczeństwa;
  2. stosujemy wygodne, mobilne i bezpieczne pojemniki. Nawet te o dużych rozmiarach można bez problemu przenosić z miejsca na miejsce, bo wyposażone są w kółka.
  3. tak skonstruowaliśmy naszą flotę pojazdów, żeby sprawnie mogła przetransportować nawet bardzo duże ilości dokumentacji.

Prędkość wykonania usługi nie miałaby jednak dla naszych klientów takiego znaczenia, gdybyśmy nie zatroszczyli się jednocześnie o bezpieczeństwo całego procesu.

Usługobiorcom dajemy możliwość obserwowania utylizacji. Mogą to zrobić osobiście lub zażyczyć sobie kopię filmu. Zależy nam na tym, żeby cały proces odbywał się oficjalnie. W efekcie osoby decydujące się na skorzystanie z naszych usług mogą same zdecydować, jak bardzo zaangażowane chcą być w proces utylizacji. Aby niszczenie dokumentów w Bielsku-Białej można było uznać za oficjalną, w pełni bezpieczną i profesjonalnie przeprowadzona usługę, naszym klientom na różnych etapach realizacji zlecenia, wydajemy stosowne potwierdzenia, takie jak:

  • protokół odbioru pojemników;
  • certyfikat zniszczenia zawartości pojemników.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty firmy z Bielska-Białej oraz z innych rejonów Polski.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica