Niszczenie Dokumentów Bielsko-Biała

Bielsko-Biała uznawana jest za najważniejszy ośrodek administracyjny, akademicki, kulturalny i przemysłowy pogranicznego obszaru śląsko-małopolskiego. Okolice to bardzo malownicze rejony – miasto leży u stóp Beskidów. Jeśli do tego doliczyć jeszcze zabytkową XIX architekturę, bez przesady można stwierdzić, że miejsce jest warte odwiedzenia. Zarówno turyści, jak i miejscowi doceniają szansę na aktywny wypoczynek w atrakcyjnej scenerii. Chociaż takie usytuowanie może kojarzyć się rozrywką i odpoczynkiem, prężnie działają tu przedsiębiorstwa różnej wielkości, a to oznacza zapotrzebowanie na profesjonalne usługi związane z zarządzaniem dokumentacją.

Niszczenie dokumentów Bielsko-Biała

Nowoczesna utylizacja dokumentów powinna być usługą, dającą szansę firmie w prosty sposób zaradzić problemowi piętrzącej się, zdezaktualizowanej dokumentacji. Dysponujemy infrastrukturą, która pozwala obsługiwać nam również klientów działających na szeroką skalę. Dzięki bogatej flocie pojazdów skutecznie zajmujemy się niszczeniem dokumentów w Bielsku, innych miastach na Śląsku oraz miejscowościach w całej Polsce.

Niszczenie dokumentów można rozumieć w różny sposób. Cześć niewielkich firm do utylizacji swoich akt wykorzystuje biurowe niszczarki. Jeśli jednak przedsiębiorstwo jest nieco większe, sprawne przeprowadzenie tego procesu staje się niemałym wyzwaniem. Problem stanowić może również bezpieczeństwo. Jeśli firma przyjmuje klientów w tym samym pomieszczeniu, w którym przeprowadza się masowe niszczenie akt, nietrudno o wyciek informacji. To z kolei rodzi poważne konsekwencje. Za złamanie RODO firma może zostać obarczona niemałą karą. Jak łatwo się domyślić, będzie borykać się też z problemami wizerunkowymi. Zdecydowanie nie warto doprowadzać do takich sytuacji. Bardziej opłacalne jest zapobieganie ujawnieniu danych niż radzenie sobie z jego konsekwencjami.

Niszczenie dokumentów w Bielsku-Białej – profesjonalizm i sprawne działanie

Od lat działamy w branży, co pozwoliło nam wypracować optymalne sposoby działania. W efekcie niszczenie dokumentów zachodzi w możliwie jak najkrótszym czasie. Aby realizować usługi w ten sposób:

  1. dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli wykwalifikowani, doskonale znali procedury oraz wiedzieli, w jaki sposób przestrzegać wytycznych dotyczących bezpieczeństwa;
  2. stosujemy wygodne, mobilne i bezpieczne pojemniki. Nawet te o dużych rozmiarach można bez problemu przenosić z miejsca na miejsce, bo wyposażone są w kółka.
  3. tak skonstruowaliśmy naszą flotę pojazdów, żeby sprawnie mogła przetransportować nawet bardzo duże ilości dokumentacji.

Prędkość wykonania usługi nie miałaby jednak dla naszych klientów takiego znaczenia, gdybyśmy nie zatroszczyli się jednocześnie o bezpieczeństwo całego procesu.

Usługobiorcom dajemy możliwość obserwowania utylizacji. Mogą to zrobić osobiście lub zażyczyć sobie kopię filmu. Zależy nam na tym, żeby cały proces odbywał się oficjalnie. W efekcie osoby decydujące się na skorzystanie z naszych usług mogą same zdecydować, jak bardzo zaangażowane chcą być w proces utylizacji. Aby niszczenie dokumentów w Bielsku-Białej można było uznać za oficjalną, w pełni bezpieczną i profesjonalnie przeprowadzona usługę, naszym klientom na różnych etapach realizacji zlecenia, wydajemy stosowne potwierdzenia, takie jak:

  • protokół odbioru pojemników;
  • certyfikat zniszczenia zawartości pojemników.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty firmy z Bielska-Białej oraz z innych rejonów Polski.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica