Przechowywanie Dokumentów - Gdynia

Gdynia jest jednym z najważniejszych miast aglomeracji Trójmiasta. Funkcjonuje tu drugi pod względem wielkości port w Polsce. Turystów przyciąga intrygująca architektura. W Śródmieściu można znaleźć m.in. przykłady modernizmu. W trakcie zwiedzania warto zwrócić uwagę m.in. na zespół Miejskich Hal Targowych i Dom Marynarza Szwedzkiego. Gdynia wielu osobom kojarzy się również z filmem. To tutaj działa Gdyńska Szkoła Filmowa oraz Gdyńskie Centrum Filmowe. Co roku w tym mieście organizowany jest również Polski Festiwal Filmów Fabularnych.

Przechowywanie Dokumentów Gdynia

Przechowywanie akt nie musi być problematyczne

Znalezienie odpowiedniego miejsca, zaplanowanie ułożenia dokumentów, zatroszczenie się o to, żeby akta były właściwie uporządkowane – to wszystko wymaga czasu. Jeśli zależy nam dodatkowo na tym, żeby proces był wykonany dokładnie, warto organizację przechowywania dokumentów powierzyć osobom doświadczonym. Przedsiębiorcy, którzy wolą zająć się tą sprawą na własną rękę, muszą liczyć się z pewnymi trudnościami. Można do nich zaliczyć:

  • niedostateczne zabezpieczenia

Pancerne szafy, systemy antywłamaniowe i inne rozwiązania z dziedziny barier logicznych i fizycznych są dość kosztowne. Do dodatkowych problemów należy zaliczyć fakt, że pewnych rozwiązań czasem nie da się wprowadzić ze względów architektonicznych. W rezultacie przedsiębiorcy nierzadko muszą godzić się na kompromisy.

  • brak miejsca

To, jak bardzo zaawansowany jest to problem, zależy od wielkości zbiorów. Gdy akt przybywa, przestrzeń robocza stopniowo się kurczy. Coraz trudniej jest wygospodarować wystarczającą ilość miejsca, żeby wszystkie pracujące osoby czuły się komfortowo.

  • trudności przy zmianie siedziby

Przechowywanie dokumentacji na miejscu, czyli w siedzibie firmy, oznacza, że za każdym razem, gdy będą chcieli Państwo zmienić lokalizację przedsiębiorstwa, trzeba będzie nastawić się na uciążliwości.

Wszystkie te powody sprawiają, że firmy z Gdyni oraz z innych części Polski decydują się skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Przechowywanie dokumentów – na co mogą liczyć przedsiębiorcy z Gdyni?

Nasze doświadczenie obejmuje obsługę firm, działających w różnych branżach. Dysponujemy specjalnie przygotowanymi przestrzeniami. Takie miejsca:

  • są doskonale zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem

Bezpieczeństwo naszych usługobiorców zawsze jest dla nas priorytetem. To dlatego wyposażamy nasze obiekty w zaawansowane systemy.

  • dopasowane są do rodzaju przechowywanego nośnika pod względem wilgotności i temperatury.

Przechowujemy dokumenty w formie papierowej i elektronicznej. Niezależnie do tego, jaką opcję Państwo preferują, zapewnimy odpowiednie środowisko do przechowywania dokumentów. Akta przez wiele lat mogą przebywać w naszych obiektach bez żadnej szkody dla czytelności informacji.

  • są obsługiwane przez kadrę doświadczonych specjalistów

Nasza załoga jest doskonale przeszkolona. Zna procedury bezpieczeństwa i wie, jak działać, żeby przestrzegane było RODO oraz inne przepisy dot. ochrony danych osobowych. Współpraca z naszą firmą oznacza więc, że Państwa akta będą przez cały czas w dobrych rękach.

Nowoczesne przedsiębiorstwo szuka sposobów na poprawienie efektywności swojego działania. Przechowywanie dokumentów ze specjalistami to zaoszczędzenie czasu, miejsca i poprawienie bezpieczeństwa. Klientom z Gdyni, oprócz przechowywania dokumentów, proponujemy również inne usługi, m.in. niszczenie i archiwizowanie akt. Nasza załoga z przyjemnością przybliży Państwu, jak działamy. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda się nam określić najkorzystniejszy rodzaj współpracy.

Skanowanie dokumentów Gdynia – Skanowanie dokumentacji Gdynia

Niszczenie dokumentów to nie jedyna dziedzina w której się specjalizujemy – oferujemy również usługi z zakresu skanowania dokumentów – digitalizacja dokumentów Gdynia.

Archiwizowanie dokumentów Gdynia – Archiwizacja dokumentów Gdynia – Archiwizacja Danych Gdynia

Oprócz niszczenia skanowania i digitalizacji dokumentów posiadamy w ofercie również usługi archiwizacji dokumentów, a także usługę przechowywanie dokumentów Gdynia.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica