Niszczenie Dokumentów Chełm

Chełm jest drugim co do wielkości miastem województwa lubelskiego. Pełni rolę istotnego węzła komunikacyjnego. Podczas zwiedzania Chełma warto poświęcić chwilę na odwiedzenie Górki Chełmskiej i zobaczenie pozostałości grodu książęcego. Na tle zabytków architektonicznych atrakcyjnie prezentuje się m.in. barokowy kościół pw. Rozesłania św. Apostołów. Dynamicznie rozwijają się tutaj usługi i handel. Najwięcej podmiotów działa na rynku transportowym, obsługi nieruchomości, w budownictwie oraz w przemyśle.

Niszczenie dokumentów Chełm

Jak zadbać o niszczenie dokumentów w Chełmie?

Zaplanowane utylizacji akt tylko pozornie jest łatwą czynnością. Nawet w małej firmie trzeba pamiętać o bezpieczeństwie informacji, zawartych w dokumentacji przeznaczonych do niszczenia. Jeśli akt jest więcej, cały proces dodatkowo się komplikuje. W praktyce oznacza to, że trzeba wyznaczyć odpowiednie stanowisko, oddelegować pracowników do tego zadania oraz dopilnować, żeby akta zostały wystarczająco przetworzone. Wielu przedsiębiorców nie chce samodzielnie zajmować się tym zadaniem, co jest całkowicie zrozumiałe. Strach o wyciek danych jest uzasadniony. Potwierdzają to incydenty, w których doszło do kradzieży danych na skutek odzyskania informacji ze ścinków. Z nami nie muszą się Państwo więcej martwić o bezpieczeństwo danych osobowych klientów. Wszystkim odpowiedzialnym przedsiębiorcom proponujemy profesjonalne niszczenie dokumentów.

Fachowa utylizacja a kwestia bezpieczeństwa

Opracowaliśmy sprawdzone procedury, pozwalające nam na sprawne przeprowadzenie każdego etapu utylizacji. Podczas przewozu dokumentacja zostaje zamknięta w bezpiecznych pojemnikach. Dodatkowo nasze pojazdy wyposażone zostały w GPS. Aby zapewnić Państwu wysoką jakość usługi, regularnie weryfikujemy proces pod kątem ochrony danych osobowych. W ten sposób możemy w stu procentach spełnić oczekiwania klientów, którym zależy na najwyższej ochronie wrażliwych informacji.

Wśród naszych odbiorców znaleźć można podmioty, które:

  • nie są w stanie samodzielnie zadbać o bezpieczną utylizację

Powodów takiego stanu może być wiele. Czasem problemem jest brak miejsca, brak doświadczenia i brak sprawdzonych procedur. Istotną przeszkodą, stojącą na drodze do samodzielnej utylizacji, może być również niewystarczający budżet na profesjonalne urządzenia. Niechęć do przeprowadzania tego procesu na własną rękę nierzadko wiąże się również z tym, że nieopłacalne jest poświęcanie czasu własnych pracowników.

  • chcą uniknąć wydatków związanych z utylizacją akt we własnej siedzibie

Do drugiej grupy zaliczają się klienci, którzy chcą po prostu cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem, bez konieczności inwestowania w nowoczesne instalacje itp. Chociaż mogą poczynić takie wydatki, wolą inwestycje, które mają większy wpływ na kondycję przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego, do której z tych grup się Państwo zaliczacie, oferujemy solidne wykonanie usługi. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane niszczeniem dokumentów w Chełmie i w okolicach. Nasza obsługa z przyjemnością przybliży Państwu różnorodne  aspekty profesjonalnej utylizacji akt i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica