Niszczenie Dokumentów Radom

W Radomiu mieszka ok. 215 tys. osób, co sprawia, że zajmuje on 14 pozycję w kraju pod względem ludności. Chociaż miasta absolutnie nie da się uznać za metropolię, znaleźć tu można atrakcje, które sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe. Zaliczyć można do nich np. największe w Polsce pokazy lotnicze Radom Air Show, organizowane co dwa lata na lotnisku Sadków. Konstruując nasze usługi dotyczące niszczenia dokumentów, nie mogliśmy pominąć tej miejscowości, bo na jej terenie rozwija się sporo firm.

Niszczenie dokumentów Radom – dlaczego bezpieczeństwo jest takie ważne?

Każda firma generuje pewne ilości dokumentacji. Jest ona niezbędna, żeby w oficjalny sposób przeprowadzić różne procesy – zarówno te dotyczące sprzedaży produktów/usług klientom, jak i działania polegające na nawiązywaniu współpracy z partnerami. Sprawny obieg dokumentów w firmie ma bezpośrednie przełożenie na to, jak efektywnie działa przedsiębiorstwo. Aby zadbać o tę kwestię, konstruuje się m.in. profesjonalne archiwa. Warto zdawać sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla właściwego funkcjonowania firmy ma też niszczenie dokumentów. Co prawda nie wpływa ono na kształt bieżącej działalności, ale jeśli przedsiębiorca zaniedba ten proces, mogą go czekać srogie kary. Do przykładowych obciążeń zaliczyć można np. grzywnę za nieprzestrzeganie RODO. To jednak nie koniec. Jeśli rozniesie się wieść o tym, że firma nie dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów, przedsiębiorstwo może mieć spore problemy z utrzymaniem dobrego wizerunku.

Aby zapobiec takim konsekwencjom, często nie wystarczy tylko zaopatrzyć się w niszczarkę biurową. Co jakiś czas można usłyszeć o sytuacjach, w których śmieci z takich urządzeń zostały wykorzystane przez nieupoważnioną osobę i ze ścinków odzyskano chronione informacje. Przedsiębiorstwom, które obawiają się takich problemów, poleca się skorzystanie ze specjalistycznej pomocy. Taka współpraca wiąże się z kilkoma zaletami.

Pocięte przez niszczarkę kolorowe paski papieru

Niszczenie dokumentów Radom – dlaczego warto korzystać ze wsparcia specjalistów.

  1. Oszczędność czasu

Niszczenie akt może być czasochłonnym zajęciem. Przekonała się o tym każda firma, która starała się zniszczyć ogromne ilości dokumentacji z pomocą biurowej niszczarki. Nierzadko na takie zadanie trzeba poświęcić wiele godzin lub dni. Nawet zaawansowane i nowoczesne urządzenie wymagają nadzoru ludzkiego. Oznacza to, że pracownik czasowo musi zrezygnować ze swoich regularnych obowiązków, żeby dopatrzeć czynności utylizacji.

Współpraca z firmą Ekoakta całkowicie likwiduje ten problem. Zdejmujemy z barków przedsiębiorcy czasochłonny i problematyczny obowiązek, co sprawia, że on i jego pracownicy mogą zająć się czynnościami, kluczowymi dla rozwoju firmy.

  1. Bogata oferta

Po pierwsze, zależy nam na tym, żeby naszym klientom zaoferować kompleksowe wsparcie. W efekcie, oprócz niszczenia dokumentów, proponujemy również ich bezpieczne przechowywanie i profesjonalną archiwizację.

Po drugie, działamy w taki sposób, żeby klient mógł wybrać, jak ma przebiegać proces utylizacji w jego przypadku. Pierwszy jego etap może być wykonany na miejscu, pod siedzibą usługodawcy (utylizacja mobilna, przeprowadzona w specjalnie dostosowanym samochodzie). Istnieje też opcja przeprowadzenia niszczenia w całości poza siedzibą klienta, w specjalnie przeznaczonej do tego instalacji. Możliwość wyboru dotyczy również terminu oraz poziomu zaangażowania klienta w proces niszczenia. Oferujemy m.in. opcję nadzorowania utylizacji przez reprezentantów firmy usługodawcy. Tak skonstruowana oferta pozwala nam w pełni dopasować się do charakteru Państwa działalności i indywidualnych preferencji.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica