Przechowywanie dokumentów - Wałbrzych

Wałbrzych to miasto leżące nad rzeką Pałecznicą, zlokalizowane w województwie dolnośląskim. Na tle regionu wyróżnia się ze względów turystycznych i kulturowych. Pełni też funkcję wojewódzkiego ośrodka administracyjnego. Warto tu zobaczyć m.in. Zamek Książ, Rynek i Kolegiatę Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Aniołów Stróżów. Miasto znane jest m.in. z produkcji porcelany, toteż na jego terenie znajdziemy również muzeum poświęcone tej tematyce. Funkcjonuje tutaj Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

 

Dokumenty do zniszczenia

Przechowywanie dokumentów w bezpiecznych warunkach

Z pomocy EkoAkty korzystają różnorodne firmy, nie tylko te z Wałbrzycha i okolic, ale też z całej Polski. Przechowywanie dokumentów w naszym wykonaniu oznacza najwyższą troskę o ochronę Państwa danych. Nasze archiwa są doskonale zabezpieczone przed nieupoważnionymi osobami. Usługi obejmują m.in.sporządzenie ewidencji dokumentacji. Priorytetowo traktujemy wygodę naszych klientów. Przechowywanie dokumentów z naszą firmą nigdy nie będzie oznaczało dla Państwa utrudnionego dostępu do akt. Sprawnie udostępniamy akta na miejscu. Na życzenie przesyłamy kopie lub oryginały. Wybierając naszą pomoc, mogą Państwo liczyć na:

  1. przyjazną obsługę;
    Staramy się dopasować do Państwa potrzeb i zaproponować zindywidualizowane wsparcie. Z przyjemnością udzielamy informacji, rozwiązujemy wszelkie problemy i weryfikujemy, czy wszystkie procesy zachodzą sprawnie i prawidłowo.
  2. jasne warunki współpracy;
    Na tronie znajdą Państwo wyczerpująco opisane wszystkie usługi związane z przechowywaniem akt. Nasi odbiorcy dokładnie wiedzą, w jaki sposób działamy i czego spodziewać się po współpracy z Ekoaktą.
  3. szereg innych usług związanych z zarządzaniem dokumentacją.
    Świadczone przez nas wsparcie to nie tylko przechowywanie dokumentów. Klienci mogą liczyć również na szereg innych usług, takich jak utylizacja czy archiwizowanie dokumentów.

W jakich warunkach powinno się przechowywać dokumenty?

Papier to materiał, który jest dość mocno podatny na uszkodzenia. Nadal większość akt przechowywanych jest jednak w tej formie. Żeby zwiększyć ich żywotność, należy stworzyć środowisko o optymalnych parametrach. W firmie EkoAkta dbamy o to, żeby Państwa zasoby jak najdłużej prezentowały się świetnie i zachowały swoją funkcjonalność. Z precyzją podchodzimy nie tylko do zabezpieczenia naszych obiektów. Weryfikujemy też, czy warunki panujące w danej przestrzeni będą rzeczywiście odpowiednie dla danych nośników informacji. Takimi najważniejszymi czynnikami jest temperatura i wilgotność. W efekcie możliwe jest wydłużenie żywotności akt, co oznacza, że będzie można z nich bez problemu korzystać nawet po długim czasie przechowywania.

 

Przechowywanie dokumentów w Wałbrzychu – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Z naszej pomocy korzystają przedsiębiorstwa z różnych branż. Codziennie wspomagamy w zarządzaniu dokumentacją zarówno małe firmy, jak i potężnych graczy na rynku. Nowoczesna infrastruktura, dobrze wyposażona flota pojazdów oraz doświadczenie ułatwiają nam dopasowanie oferty do tak zróżnicowanych podmiotów. W końcu każde przedsiębiorstwo, niezależnie od profilu działalności, doceni komfort psychiczny płynący z faktu, że za bezpieczeństwo ich akt odpowiadają eksperci.
Klienci z Wałbrzycha i okolic, oprócz solidnych zabezpieczeń i indywidualnie dopasowanej oferty doceniają również to, że zapewniamy pudła archiwizacyjne i dbamy o bezpieczny transport akt do archiwum. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z tym, jak działamy. Eksperci z EkoAkty z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica