Przechowywanie dokumentów - Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski położony jest w województwie lubuskim. Stanowi część MOF-u, czyli Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Jednym z najważniejszych zabytków, od których warto rozpocząć zwiedzanie miasta, jest Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Osoby interesujące się naturalnymi walorami krajobrazowymi zainteresuje fakt, że na terenie Gorzowa Wielkopolskiego znajduje się rezerwat Gorzowskie Murawy.

Dokumenty do zniszczenia

 

Co oznacza nowoczesne przechowywanie dokumentów?

Dokumenty, które przechowują Państwo w firmowych archiwach, muszą być odpowiednio uporządkowanie. Właśnie w tym celu podejmuje się działania archiwizacyjne. Dzięki kompleksowości naszych usług, możemy zatroszczyć się zarówno o dokładne porządkowanie akt, jak też zapewnić im bezpieczne miejsce. Wszystkie obiekty EkoAkty są doskonale zabezpieczone. Taka zaawansowana infrastruktura często jest poza zasięgiem firm, które nie specjalizują się w tej branży. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet oczekiwaniom wymagających klientów.

Nowoczesne przechowywanie dokumentów, oprócz bezpieczeństwa, priorytetowo traktuje wcześniej wspomnianą kompleksowość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mogą nie chcieć zaprzątać sobie głowy zarządzaniem dokumentacją lub zatrudnianiem do każdej z tego typu czynności oddzielnego usługodawcy. Oferta EkoAkty skonstruowana została z myślą o kliencie, któremu zależy na oszczędzeniu czasu. W efekcie, przechowywane dokumenty poddajemy archiwizacji, brakowaniu, a gdy okres przydatności akt dobiegnie końca, zatroszczymy się o w pełni bezpieczną utylizację.

 

Współpraca ze specjalistą, a samodzielne przechowywanie dokumentów – co bardziej opłaca się przedsiębiorcom z Gorzowa Wielkopolskiego?

Samodzielne przechowywanie akt wiąże się z kilkoma istotnymi niedogodnościami. Można do nich zaliczyć:

  1. trudności ze znalezieniem wystarczającego miejsca
    W małych biurach często trudno jest znaleźć wystarczającą przestrzeń do przechowywania dokumentów. Nawet w większych miejscach czasem sporym wyzwaniem jest wygospodarowanie odpowiednio dużej przestrzeni. W efekcie miejsce pracy zatrudnionych osób wydaje się chaotycznie zaplanowane, zagracone i nie sprzyja skupieniu. Zdecydowanie nie da się takich warunków nazwać optymalnymi warunkami do pracy.
  2. wydatki
    Trudno jednoznacznie oszacować koszty przechowywania dokumentów w Gorzowie Wielkopolskim. Zawsze trzeba jednak przygotować się na wydatki na szafy i regały. Jeśli chcą Państwo stworzyć rzeczywiście dobrze zabezpieczone archiwum, warto będzie pomyśleć o monitoringu i innych zabezpieczeniach. Archiwum we własnej siedzibie to też konieczność wynajmu większego biura. Takie wydatki mogą być dość wysokie, zwłaszcza jeśli zależy Pańśtwu na prestiżowej lokalizacji.

Żadna z tych kwestii nie ma znaczenia, jeśli zdecydują się Państwo na przechowywanie dokumentów ze specjalistami. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu zaangażowaniu każdy etap tego procesu zostanie zrealizowany bez najmniejszych trudności. Efekt to spokój i komfort naszych klientów, brak ryzyka obarczenia karą za złamanie RODO, przestronne biuro oraz brak konieczności myślenia o organizacji i weryfikacji przechowywania akt.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszymi specjalistami. Wykwalifikowana załoga chętnie przybliży Państwu szczegółowe informacje o usłudze. Nie mamy wątpliwości, że uda się nam dopasować odpowiednią formę wsparcia do Państwa indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy też do sprawdzenia innych usług, m.in. utylizacji dokumentów.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica