Niszczenie Dokumentów Piekary Śląskie

Piekary Śląskie usytuowane są w centralnej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Graniczą m.in. z Chorzowem, Bytomiem i Siemianowicami Śląskimi. Na terenie miasta działa Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz Piekarski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Regularnie odbywają się tutaj takie imprezy jak Kabareton, Piekarskie Wieczory Bluesowe i Piekarskie Sympozja Naukowe.

Niszczenie Dokumentów Piekary Śląskie

Tradycyjne i mobilne niszczenie dokumentów – oferta dla klientów z Piekar Śląskich

EkoAkta stara się wyjść naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych klientów. To właśnie dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy kilka sposobów utylizowania akt. Jednym z nich jest odbiór dokumentacji od klientów, a następnie przetransportowanie ich do naszej siedziby. W zewnętrznym obiekcie odbywa się całościowy proces utylizacji. Wykorzystujemy przy tym specjalną instalację o wysokiej wydajności.

Część naszych usługobiorców wybiera mobilne niszczenie dokumentów. W tym wariancie akta zostają odebrane, a następnie przeniesione do pojazdu podstawionego pod siedzibę klienta. W samochodzie znajduje się urządzenie niszczące, które jest w stanie jednorazowo przetworzyć ogromne ilości dokumentacji (od 100 do 800 kg). Aby mogli się Państwo cieszyć pełnym bezpieczeństwem, powstałe w ten sposób ścinki zostają przewiezione do naszej siedziby, by zostać poddane dalszemu przetwarzaniu.

Jak wygląda nadzorowanie procesu utylizacji akt?

Codziennie niszczymy ogromne ilości dokumentów. Obsługujemy klientów z Piekar Śląskich oraz z innych miejscowości, rozsianych na terenie całej Polski. Żeby sprawnie realizować działanie na tak dużą skalę, trzeba najpierw precyzyjnie opracować procedury, pozwalające na:

  • utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa;

Wspomagają nas w tym nowoczesne technologie. Niezwykle istotną kwestią jest skuteczność naszej infrastruktury, wykorzystywanej do niszczenia akt. Z przetworzonych dokumentów nie da się w żaden sposób odzyskać informacji.

  • weryfikowanie poprawności procesu;

Nieprzerwanie kontrolujemy, czy każdy etap utylizacji odbywa się w odpowiednich warunkach. Nasze doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam z sukcesem stać na straży bezpieczeństwa Państwa danych.

  • szybką realizację zadania

Dla wielu naszych klientów czas ma kluczowe znaczenie. Działamy sprawnie. Za sukcesy na tym polu odpowiada dobrze przeszkolona kadra specjalistów. Powierzając nam zadanie niszczenia dokumentów w Piekarach Śląskich, mogą się Państwo spodziewać, że czynność zostanie wykonana wkrótce po zleceniu usługi.

Profesjonalne wsparcie a samodzielne niszczenie dokumentów, czyli dlaczego warto skorzystać z oferty EkoAkty?

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga podzielności uwagi, a często również jednoczesnego realizowania wielu obowiązków. Zależ nam na tym, żeby odciążyć naszych klientów. Z firmą EkoAkta możecie Państwo oszczędzić czas. Zamiast przeznaczać go na organizację procesu niszczenia i weryfikowanie, czy wszystkie standardy bezpieczeństwa są przestrzegane, przedsiębiorca może skupić się na ważniejszych zadaniach.

Zachęcamy do przekazania zadania utylizacji dokumentów firmowych EkoAkcie. Jesteśmy pewni, że uda się nam dopasować ofertę do Państwa oczekiwań i nawiązać owocną współpracę.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica