Przechowywanie Dokumentów - Żory

Żory są miastem Rybnickiego Okręgu Węglowego, pełniące w regionie ważną funkcję usługową, handlową i logistyczną. Leżą w województwie śląskim, nad rzeką Rudą. Osoby zwiedzające tę miejsce powinny poświęcić chociaż chwilę na zobaczenie takich zabytków, jak: gotycki kościół parafialny pw. św. Apostołów Filipa i Jakuba z XV wieku, czy kamienice przy rynku, pochodzące z XIX wieku. Do ciekawych atrakcji turystycznych należy zaliczyć również klasycystyczny Pałac w Żorach oraz fragmenty murów obronnych z XIV wieku.

Przechowywanie Dokumentów Żory

Doskonała ochrona akt – przechowywanie dokumentów w Żorach

Rozbudowana infrastruktura pozwala nam świadczyć usługi w całej Polsce. Obsługujemy również firmy, które swoją siedzibę zlokalizowały w Żorach. Bezpieczeństwo procesów, powiązanych z obrotem dokumentacji powinno być priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, w jakiej branży ono działa. Odpowiedzialne podmioty zdają sobie z tego sprawę. Wśród naszych klientów znaleźć więc można przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W każdym z tych przypadków zaniedbania wynikające z braku odpowiedniej ochrony danych może doprowadzić do wysokich kar finansowych za złamanie RODO.

Stoimy na straży bezpieczeństwa akt, które powierzają nam nasi klienci. Z powagą traktujemy zaufanie, którym nas obdarzono i podejmujemy określone kroki, żeby go nie zawieść:

  • doskonale szkolimy naszą załogę

Osoby zatrudnione w EkoAkcie znają wszystkie procedury bezpieczeństwa. Z precyzją i uwagą podchodzą do wszystkich zadań. Państwa dokumenty będą więc w dobrych rękach.

  • wyposażamy swoje obiekty w zaawansowane systemy ochronne

W ten sposób do zera spada ryzyko, że do Państwa akt zyska dostęp ktoś nieupoważniony.

  • jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami

Wiemy, jakie rozwiązania wdrożyć, żeby przestrzegane były krajowe i europejskie przepisy o ochronie danych osobowych. W ten sposób podmioty, które z nami współpracują, nie muszą obawiać się strat wizerunkowych ani kar pieniężnych w związku ze złamaniem prawa.

Profesjonalne przechowywanie dokumentów to nie tylko bezpieczeństwo

Wcześniej opisane kwestie z oczywistych względów należy traktować priorytetowo. Firmy, które z nami współpracują, doceniają również inne zalety naszych usług. Oprócz zabezpieczenia przed nieupoważnionym dostępem, troszczymy się także o to, aby akta były w dobrej kondycji. Dokumenty często muszą wytrzymać w nienagannym stanie wiele lat na wypadek ewentualnej kontroli lub gdy pojawi się konieczność zweryfikowania jakiejś informacji. To właśnie dlatego z uwagą podchodzimy do warunków, panujących w naszych przestrzeniach. Dbamy o to, żeby panowała tam wilgotność, temperatura i zaciemnienie, pozwalające wydłużyć żywotność nośnika, na którym zapisane są dokumenty (mowa zarówno o papierze, jak i o nośnikach elektronicznych).

Co jeszcze proponujemy?

Specjalizujemy się w szeroko pojętej obsłudze dokumentacji firmowej. Nie poprzestajemy na przechowywaniu dokumentów. Firmy działające w Żorach oraz w okolicach tej miejscowości, z naszą pomocą mogą zatroszczyć się również o precyzyjną archiwizację i utylizację. Z pomocą jednego usługodawcy mogą więc Państwo raz na zawsze pożegnać się z kłopotliwym obowiązkiem porządkowania zgromadzonych akt, organizowania miejsca do ich przechowywania oraz sposobów na utylizację dokumentacji, która się przedawniła. Z przyjemnością przybliżymy Państwu, jak działamy. Zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica