Przechowywanie dokumentów - Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto województwa dolnośląskiego. Usytuowane jest w Kotlinie Jeleniogórskiej. Na jego terenie wyróżnić można liczne zabytki. Niektóre z nich, np. Bazylika mniejsza pw. św. Erazma i Pankracego, pochodzą z XVI wieku. Inne, później powstałe budowle, na które warto zwrócić uwagę podczas zwiedzania Jeleniej Góry, to mury obronne z basztami, klasycystyczny ratusz, Teatr im. C. K. Norwida oraz kościół Podwyższenia Krzyża Św. Obecnie jest to czwarte pod względem ludności miasto, położone w tym rejonie.

Przechowywanie dokumentów

Jak zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych akt?

RODO nie określa jasno, jakie rozwiązania powinien wdrożyć przedsiębiorca, żeby zapewnić swoim dokumentom właściwą ochronę. M.in. z powodu braku takich jasnych, precyzyjnych wskazówek, wiele przedsiębiorstw ma problemy z wdrożeniem skutecznego systemu ochrony przechowywanych informacji. Wątpliwości mogą dotyczyć np. wyboru systemu monitoringu, zabezpieczeń ppoż, barier logicznych i fizycznych. Kolejna przeszkoda, z którą spotykają się przedsiębiorcy, dotyczy kwestii finansowych, bowiem wszystkie te zabezpieczenia kosztują. Współpraca z nami to brak trosk związanych z organizacją bezpiecznego miejsca do przechowywania dokumentów. Znika też konieczność ciągłej weryfikacji, czy dane są bezpieczne. Zajmujemy się tym za naszych klientów. Nasze obiekty:

  1. są monitorowane;
  2. są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, chroniące przed nieupoważnionym dostępem;
    W efekcie możemy skutecznie zadbać o przestrzeganie przepisów i RODO.

Przechowywanie dokumentów – jak zadbać o dobrą kondycję akt?

Większość przechowywanych dokumentów ma formę papierową. Digitalizacja jest coraz bardziej popularna, ale nadal to właśnie ten tradycyjny materiał przeważa w firmowych archiwach. Wiemy, jak bardzo podatny na zniszczenia jest papier i robimy wszystko, żeby każdy dokument przechowywany był w warunkach, które wydłużą jego żywotność. Nasze obiekty zaprojektowane zostały z myślą o świetnej kondycji nośników informacji. Dotyczy to nie tylko papieru, ale też takich nośników jak pendrive’y, płyty CD czy dyski HDD. Naszym celem jest ułatwienie Państwu codziennego funkcjonowania. Chcemy, żeby wszyscy nasi klienci mieli pewność, że ich akta przechowywane są w miejscach, w których panuje optymalna temperatura i wilgotność. Stale monitorujemy te parametry, a osoby, które odpowiadają za tę kwestię, mają doświadczenie i działają precyzyjnie.

Dlaczego warto współpracować ze specjalistami? Oferta dla klientów z Jeleniej Góry i okolic

Trudno ukrywać, że to właśnie kwestie bezpieczeństwa są najważniejszym bodźcem, popychającym naszych klientów do nawiązania współpracy z EkoAktą. Podmioty, które nam zaufały, doceniają również szereg innych korzyści, wynikających z naszych usług. Przechowywanie dokumentów poza firmą to możliwość oszczędzenia miejsca. Takie rozwiązanie bywa dużo bardziej opłacalne niż wynajem kolejnych przestrzeni biurowych lub przeprowadzka do całkiem nowej, większej siedziby. Przedsiębiorcy z Jeleniej Góry i okolic mogą liczyć również na szereg innych usług, związanych z zarządzaniem firmową dokumentacją, np. archiwizowanie akt. Przechowywanie dokumentów w siedzibie EkoAkty to duże ułatwienie, gdy nadejdzie czas, żeby zaplanować brakowanie i utylizację dokumentów.

Gorąco zachęcamy Państwa do bliższego poznania naszej oferty. Zależy nam na świetnym kontakcie z klientem, dlatego jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości w związku z ofertą przechowywania dokumentów w Jeleniej Górze.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica