Niszczenie Dokumentów Sosnowiec

Sosnowiec zlokalizowany jest w województwie śląskim, a dokładniej w Zagłębiu Dąbrowskim. Jeśli chodzi o liczbę mieszkańców, to miasto zajmuje trzecie miejsce w województwie, plasując się zaraz za Katowicami i Częstochową. Jego nazwa pochodzi od borów sosnowych, które niegdyś intensywnie porastały te rejony. Chociaż takie formacje roślinne nie przetrwały w swoim pierwotnym kształcie, w Sosnowcu nadal znaleźć można kilka ciekawych atrakcji, m.in.: malownicze zamki (np. Zamek Sielecki) i pałace (m.in. pałac Dietla, Schöna i Wilhelma).

Niszczenie dokumentów Sosnowiec – jak to zrobić sprawnie?

Nasza oferta skierowana do klientów pochodzących z Sosnowca i okolic nie odbiega od oferty, którą proponujemy większym miastom. Jedną z kwestii, do których przykładamy szczególną uwagę, jest sprawność działania. Staramy się w możliwie jak najkrótszym czasie zrealizować usługę utylizacji akt. Zdając sobie sprawę, że ten obowiązek często zaprząta myśli przedsiębiorcy i odciąga go od ważnych czynności, oferujemy możliwość skorzystania z utylizacji mobilnej. To doskonała opcja dla klientów, którym zależy na tym, żeby usługa wykonana była szybko i na oczach przedstawiciela firmy. W takiej sytuacji podjeżdżamy specjalnym samochodem pod siedzibę zleceniodawcy, a następnie na jego oczach realizujemy pierwszy etap utylizacji. Kolejnym krokiem jest przewiezienie tych ścinków do specjalnej instalacji niszczącej, w której zostają przetworzone tak, aby nie dało się z nich odtworzyć żadnych informacji.

Sprawność i ekspresowe tempo działania mogą Państw zaobserwować, również podczas innego trybu niszczenia. W tym wariancie przewozimy wszystkie dokumenty do instalacji i oba etapy utylizacji są realizowane poza siedzibą klienta.

Brak przestojów i szybkie wykonanie usługi wynika z faktu, że mamy opracowane jasne, sprawdzone procedury oraz dysponujemy rzetelną, dobrze przygotowaną kadrą pracowniczą.

Pocięte paski papieru

Co w praktyce oznacza bezpieczne niszczenie dokumentów w Sosnowcu?

Podczas niszczenia akt ważna jest nie tylko sprawność działania, ale również to, jakie procedury bezpieczeństwa są przy tym zachowane. Utylizacja w naszym wykonaniu to pewność dla klienta, że wszystkie działania zachodzą zgodnie z obowiązującym prawem krajowym i europejskim. Aby przestrzegać tych zasad:

  1. Wykorzystujemy system bezpiecznych pojemników

Takie kontenery mają różne warianty pojemnościowe. Są niezastąpione podczas transportu dokumentów – dzięki nim osoby postronne nie mogą zapoznać się z treścią akt. Większe konstrukcje zostały wyposażone w kółka, co pozytywnie wpływa na ich mobilność i usprawnia proces załadunku.

  1. Używamy nowoczesnych, skutecznych instalacji niszczących

Wybór metody niszczenia dokumentów jest szczególnie ważny, bo to decyduje o tym, czy z przetworzonych dokumentów będzie się dało odzyskać informacje. Nasze instalacje są pod tym względem dużo bardziej efektywnie niż niszczarki biurowe. Takie maszyny, które można spotkać w różnorodnych firmach, często nie są w stanie w pełni sprostać aktualnym wymogom, związanym z ochrona danych osobowych. Zawsze istnieje bowiem ryzyko, że ktoś dostanie się do ścinków i na ich podstawie odtworzy informacje. Korzystając z usług Ekoakty, nie muszą Państwo martwić kwestiami bezpieczeństwa. Jesteśmy doskonale przygotowani do utylizowania dokumentów, które zapewni naszym klientom pełne bezpieczeństwo i całkowicie wykluczy ryzyko, że ktoś nieupoważniony zyska dostęp do informacji.

Niszczenie z Ekoaktą to prosty sposób na pozbycie się problemu zalegającej dokumentacji. To również komfort psychiczny, jaki daje pewność, że zachowane zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z ochroną danych osobowych.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica