Niszczenie Dokumentów Sosnowiec

Sosnowiec zlokalizowany jest w województwie śląskim, a dokładniej w Zagłębiu Dąbrowskim. Jeśli chodzi o liczbę mieszkańców, to miasto zajmuje trzecie miejsce w województwie, plasując się zaraz za Katowicami i Częstochową. Jego nazwa pochodzi od borów sosnowych, które niegdyś intensywnie porastały te rejony. Chociaż takie formacje roślinne nie przetrwały w swoim pierwotnym kształcie, w Sosnowcu nadal znaleźć można kilka ciekawych atrakcji, m.in.: malownicze zamki (np. Zamek Sielecki) i pałace (m.in. pałac Dietla, Schöna i Wilhelma).

Niszczenie dokumentów Sosnowiec – jak to zrobić sprawnie?

Nasza oferta skierowana do klientów pochodzących z Sosnowca i okolic nie odbiega od oferty, którą proponujemy większym miastom. Jedną z kwestii, do których przykładamy szczególną uwagę, jest sprawność działania. Staramy się w możliwie jak najkrótszym czasie zrealizować usługę utylizacji akt. Zdając sobie sprawę, że ten obowiązek często zaprząta myśli przedsiębiorcy i odciąga go od ważnych czynności, oferujemy możliwość skorzystania z utylizacji mobilnej. To doskonała opcja dla klientów, którym zależy na tym, żeby usługa wykonana była szybko i na oczach przedstawiciela firmy. W takiej sytuacji podjeżdżamy specjalnym samochodem pod siedzibę zleceniodawcy, a następnie na jego oczach realizujemy pierwszy etap utylizacji. Kolejnym krokiem jest przewiezienie tych ścinków do specjalnej instalacji niszczącej, w której zostają przetworzone tak, aby nie dało się z nich odtworzyć żadnych informacji.

Sprawność i ekspresowe tempo działania mogą Państw zaobserwować, również podczas innego trybu niszczenia. W tym wariancie przewozimy wszystkie dokumenty do instalacji i oba etapy utylizacji są realizowane poza siedzibą klienta.

Brak przestojów i szybkie wykonanie usługi wynika z faktu, że mamy opracowane jasne, sprawdzone procedury oraz dysponujemy rzetelną, dobrze przygotowaną kadrą pracowniczą.

Pocięte paski papieru

Co w praktyce oznacza bezpieczne niszczenie dokumentów w Sosnowcu?

Podczas niszczenia akt ważna jest nie tylko sprawność działania, ale również to, jakie procedury bezpieczeństwa są przy tym zachowane. Utylizacja w naszym wykonaniu to pewność dla klienta, że wszystkie działania zachodzą zgodnie z obowiązującym prawem krajowym i europejskim. Aby przestrzegać tych zasad:

  1. Wykorzystujemy system bezpiecznych pojemników

Takie kontenery mają różne warianty pojemnościowe. Są niezastąpione podczas transportu dokumentów – dzięki nim osoby postronne nie mogą zapoznać się z treścią akt. Większe konstrukcje zostały wyposażone w kółka, co pozytywnie wpływa na ich mobilność i usprawnia proces załadunku.

  1. Używamy nowoczesnych, skutecznych instalacji niszczących

Wybór metody niszczenia dokumentów jest szczególnie ważny, bo to decyduje o tym, czy z przetworzonych dokumentów będzie się dało odzyskać informacje. Nasze instalacje są pod tym względem dużo bardziej efektywnie niż niszczarki biurowe. Takie maszyny, które można spotkać w różnorodnych firmach, często nie są w stanie w pełni sprostać aktualnym wymogom, związanym z ochrona danych osobowych. Zawsze istnieje bowiem ryzyko, że ktoś dostanie się do ścinków i na ich podstawie odtworzy informacje. Korzystając z usług Ekoakty, nie muszą Państwo martwić kwestiami bezpieczeństwa. Jesteśmy doskonale przygotowani do utylizowania dokumentów, które zapewni naszym klientom pełne bezpieczeństwo i całkowicie wykluczy ryzyko, że ktoś nieupoważniony zyska dostęp do informacji.

Niszczenie z Ekoaktą to prosty sposób na pozbycie się problemu zalegającej dokumentacji. To również komfort psychiczny, jaki daje pewność, że zachowane zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z ochroną danych osobowych.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica