Niszczenie Dokumentów Ruda Śląska

Ruda Śląska to ważny ośrodek przemysłowy, zlokalizowany w centrum województwa śląskiego. Siłą miasta jest górnictwo, węgiel kamienny i hutnictwo. Oprócz tego istotną rolę dla gospodarki tego rejonu odgrywa przemysł spożywczy, obróbka metali oraz produkcja materiałów izolacyjnych i poligraficznych. Na terenie Rudy Śląskiej można zaobserwować silny rozwój małych i średnich firm, specjalizujących się w działalności handlowej i usługowej. Niezależnie od branży, każde z takich przedsiębiorstw z powodzeniem może skorzystać z naszej oferty niszczenia dokumentów.

Niszczenie dokumentów w Rudzie Śląskiej – dlaczego warto zadbać o utylizację akt?

Dokumentacją papierową w różnym stopniu posługuje się właściwie każde przedsiębiorstwo. Chociaż można zaobserwować, że firmy coraz chętniej inwestują w proces digitalizacji, nadal akta papierowe przeważają procentowo w ogólnej liczbie wszystkich zgromadzonych dokumentów. Ekoakta wychodzi naprzeciw potrzebom różnorodnych przedsiębiorstw, niezależnie od tego, na jakich nośnikach zapisują one swoje informacje. Z powodzeniem niszczymy papier, jak i dyski, płyty cd czy dyskietki.

Usługi niszczenia akt przydają się wszędzie tam, gdzie generuje się dość duże ilości dokumentów. Współpracują z nami zarówno niewielkie firmy o zasięgu lokalnym, jak i też międzynarodowe korporacje. Oprócz tego wspieramy też w utylizacji instytucje sektora państwowego, takie jak np. przedszkola, szkoły, urzędy, szpitale i starostwa.

W naszej pracy wykorzystujemy system bezpiecznych pojemników. Są to wymiennie, aluminiowe konstrukcje, które wypełnia się aktami przeznaczonymi do zniszczenia. Klientom oferujemy dwie możliwości:

  1. samodzielne wypełnianie pojemników na bieżąco

W takim wariancie pozostawiamy pojemniki w siedzibie klienta. Następnie on regularnie je zapełnia, a gdy już zabraknie wolnej przestrzeni, kontaktuje się z nami i odbieramy pojemnik.

  1. wypełnianie pojemników podczas wizyty ekipy Ekoakty

Jeśli klient chce szybko pozbyć się już zgromadzonej dokumentacji, przyjedziemy w ustalonym terminie, pomożemy z załadunkiem akt i niezwłocznie przewieziemy je do instalacji niszczącej.

Paski pociętego w niszczarce papieru

Niszczenie dokumentów Ruda Śląska – zalety współpracy z profesjonalistami

Wiemy, że dla wielu naszych klientów bezpieczeństwo odgrywa ogromną rolę i głównie z tego powodu decydują się powierzyć to zadanie specjalistom. Każdy etap utylizacji przeprowadzamy z zachowaniem najważniejszych norm bezpieczeństwa. Na ich straży stoi doskonale wyszkolona załoga Ekoakty. Dodatkowo, powierzenie tego zadania profesjonalistom pozwala:

  1. zaoszczędzić czas

Przedsiębiorstwa dysponujące obszernymi zbiorami akt muszą liczyć się z tym, że samodzielne niszczenie to często wiele dni pracy. Szybko opróżniamy archiwa, szafki, regały i piwnice, i już po niedługim czasie zleceniodawca otrzymuje potwierdzenie z przeprowadzonej utylizacji.

  1. poczuć komfort psychiczny

Współpraca z rzetelną firmą, zajmującą się niszczenie dokumentów, to dbanie o przyszłość swojego przedsiębiorstwa. W ten sposób można całkowicie wykluczyć ryzyko związane z grzywnami i stratami wizerunkowymi, wynikającymi z wycieku danych podczas niszczenia.

  1. zadbać jednocześnie o inne kwestie związane z dokumentacją

Działamy kompleksowo. Oferujemy nie tylko niszczenie dokumentów, ale również profesjonalną archiwizację, wykonaną przez doświadczone osoby oraz przechowywanie akt w bezpiecznych warunkach.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica