Niszczenie Dokumentów Gliwice

Gliwice to zlokalizowane na Górnym Śląsku miasto, które warto odwiedzić z kilku względów. Na jego terenie znaleźć można m.in. klimatyczny cmentarz żydowski. Warto poświęcić też chwilę na sprawdzenie Palmiarni, Parku Chopina oraz atrakcyjnych kościołów (np. Kościół pw. Wszystkich Świętych). Osoby zaciekawione poznawaniem historii miasta zainteresują np. szlaki piesze oraz szlaki tematyczne np. Szlak architektury drewnianej województwa śląskiego.

Niszczenie dokumentów Gliwice – jak realizujemy usługę utylizacji akt?

  1. Odbiór dokumentacji od klienta

W ustalonym terminie nasza ekipa pojawia się w siedzibie usługobiorcy. Jeśli firma do tej pory nie miała pojemników dostarczonych przez EkoAktę, następuje załadowanie dokumentacji do pustych pojemników. Tutaj warto zaznaczyć, że specjaliści oferują pomoc w opróżnianiu regałów, szaf i piwnic. Istnieje również nieco inny tryb odbioru akt. Jeśli klient się na niego zdecyduje, pojemnik dostarczany jest wcześniej, i zapełniany jest regularnie. Gdy zabraknie w nim miejsca, ekipa zjawia się i odbiera ładunek.

  1. Transport

Dysponujemy flotą składająca się z 37 samochodów ciężarowych. Każdy z nich wyposażony jest w GPS. Nadajnik sprawia, że klient doskonale orientuje się, gdzie aktualnie znajduje się pojazd, co pozwala mu mieć wgląd w ten etap utylizacji. Dokumenty niezwłocznie trafiają do instalacji niszczącej.

Zniszczone w niszczarce dokumenty

  1. Niszczenie dokumentów

Wykorzystujemy nowoczesne instalacje niszczące, które są w stanie zutylizować 120 ton akt dziennie. Osobom, chcącym nadzorować niszczenie, możemy zaoferować m.in. usługę niszczenia mobilnego. W takim wariancie firma usługobiorcy wyznacza przedstawicieli, którzy mogą być obecni podczas niszczenia. Pod siedzibę Państwa przedsiębiorstwa podstawimy specjalny pojazd, wyposażony w profesjonalną instalację. Następnie na oczach klienta akta są zniszczone. Produktem tego wstępnego procesu są ścinki. Utylizacja będzie w pełni zrealizowana, gdy zostaną one przewiezione do naszego punktu i w dalszym stopniu przetworzone.

Niszczenie dokumentów w Gliwicach – o czym jeszcze warto wiedzieć?

Podczas realizacji zleceń priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo. To szczególnie ważne zwłaszcza w dobie RODO. Rozporządzenie sprawiło, że przedsiębiorcy z jeszcze większą uwagą muszą planować procesy związane z przetwarzaniem danych osobowych. W poczet takich działań wlicza się nie tylko archiwizacja i przechowywanie dokumentów, ale również ich niszczenie. Powierzenie utylizacji sprawdzonej firmie sprawia, że przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy takimi kwestiami jak:

  • ewentualne kontrole;
  • inwestycje na dodatkowe zabezpieczenia i urządzenia do niszczenia;
  • oddelegowywanie nadzorowania pracy niszczarki własnym pracownikom.

Zamiast tego, nasi klienci mogą mieć pewność, że ich dokumentami pracowniczymi, podatkowymi, różnorodnymi umowami czy informacjami o sytuacji finansowej przedsiębiorstwa zajmie się wyspecjalizowany usługodawca. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze, zatrudnianiu wielu pracowników i dysponowaniu optymalną liczbą samochodów ciężarowych, kwestie związane z lokalizacją klientów nie są dla nas przeszkodą. Każdego roku przejeżdżamy ok. 1 800 000 km, niszcząc dokumenty klientów, mających swoje siedziby w różnych częściach Polski, w tym w Gliwicach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z tego miasta oraz z innych części Śląska.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica