Przechowywanie dokumentów - Jaworzno

Jaworzno to miasto położone w południowej części Polski, zlokalizowane w województwie śląskim. Niegdyś przeważała tu działalność przemysłowa, ale po zmianach ustrojowych proporcje znacznie się zmieniły i obecnie bardzo dużo podmiotów specjalizuje się w handlu detaliczny. Działa tu Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (filia uczelni katowickiej), oddział zamiejscowy Akademii Górniczo-Hutniczej i Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Wizytę w Jaworznie warto zaplanować tak, żeby wziąć udział w jednej z imprez cyklicznych, m.in. „Festiwalu Energii”, „Festiwalu Piosenki Francuskiej”, czy w psiej paradzie.

Przechowywanie dokumentów

Do kogo kierowana jest usługa profesjonalnego przechowywania dokumentów?

Właściwie w każdej firmie spotkamy się z różnym typem dokumentacji. Część można zniszczyć od razu, ale większość należy przechowywać przez określony czas. Konieczne jest więc zaplanowanie miejsca, do którego bezpiecznie można by było odłożyć takie akta. Właśnie tę funkcję spełniają firmowe archiwa. Nasze wsparcie w przechowywaniu dokumentów kierujemy do każdego podmiotu, który z różnych względów nie chce pozostać sam z tym obowiązkiem. Są to firmy ceniące wygodę i bezpieczeństwo. Nie ma więc znaczenia to, jak rozwiniętą działalność prowadzą, i czym się zajmują.
Nasze usługi charakteryzują się dużym stopniem uniwersalności, czego dowodzą firmy, korzystające z naszej pomocy. Wśród dostępnych rodzajów wsparcia znajdą Państwo również usługę niszczenia akt, usługi archiwizacyjne oraz skanowania dokumentów. Postaraliśmy się tak skonstruować naszą ofertę, żeby skorzystać z niej mogło każde przedsiębiorstwo, które nie chce stresować się ryzykiem wycieku danych i planuje zwiększyć skuteczność swoich działań.

Dlaczego klienci z Jaworzna wybierają przechowywanie dokumentów ze specjalistami?

Przechowywanie akt ma liczne zalety. Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • profesjonalną ochronę informacji
    Na przedsiębiorcy spoczywają liczne obowiązki wynikające z faktu, że jest administratorem danych osobowych. Musi zadbać o to, żeby informacje, które powierzyli mu jego klienci były bezpieczne. To bardzo poważne zadanie i żeby podejść do niego profesjonalnie, trzeba zadbać o wiele kwestii. Nie chodzi jedynie o ochronę danych podczas codziennych procesów. Bezpieczeństwo musi dotyczyć również akt, których aktualnie się nie używa, a które spoczywają w firmowych archiwum. Trzeba więc wydzielić odpowiednie pomieszczenie, zadbać o przydzielenie dostępów uprawnionym pracownikom, kupić właściwe wyposażenie. Kwestii organizacyjnych jest dużo i przedsiębiorcy często wolą te zadania przekazać na zewnątrz. Dysponujemy bezpiecznymi pomieszczeniami, zlokalizowanymi w dobrze zabezpieczonych obiektach. Przedsiębiorcy, którzy przekazują nam zadanie przechowywania dokumentów mogą więc w pełni skupić się na obowiązkach, w których nikt inny nie może ich wyręczyć.
  • oszczędność miejsca i pieniędzy
    Wcześniej wspomniane wyposażenie gdzieś trzeba ustawić. Jeśli dysponują Państwo dużymi zbiorami, trzeba będzie nastawić się na to, że przyda się dodatkowe pomieszczenie pod archiwum. Wynajem większych przestrzeni biurowych to oczywiście dodatkowe koszty. Podobnie jest zresztą z kupnem zabezpieczeń oraz profesjonalnych mebli. Klienci EkoAkty nie potrzebują inwestować w takie rozwiązania, bo wszystko to oferuje im usługodawca.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty przechowywania dokumentów w Jaworznie. Z przyjemnością opowiemy więcej o naszej firmie i postaramy się rozwiać Państwa wszystkie wątpliwości. Gwarantujemy dyskrecję, terminowość, szybkie reagowanie na Państwa potrzeby oraz jasne warunki współpracy.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica