Niszczenie Dokumentów Ostrołęka

Ostrołęka jest miastem zlokalizowanym w północno-wschodnim obszarze województwa mazowieckiego, nad rzeką Narew. Do atrakcji miasta zalicza się zabytkowy ratusz. Galeria Ostrołęka, most im. Antoniego Madalińskiego, zespół budynków pokoszarowych oraz Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Intensywnie działa tutaj przemysł energetyczny, drzewno-papierniczy, przetwórstwa rolno-spożywczego i materiałów budowlanych.

Niszczenie Dokumentów Ostrołęka

Sprawna wymiana pojemników i ekspresowe niszczenie akt

Szanujemy czas naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wydłużający się proces odbioru dokumentacji może na chwilę utrudnić działanie firmy, albo całkiem je sparaliżować. Chcemy uniknąć takich sytuacji. Dzięki naszej strategii jest to możliwe. Wszystko za sprawą sprawdzonego systemy bezpiecznych pojemników. Pozostawiamy je w siedzibie klienta. W ten sposób usługobiorca może systematycznie zapełniać pojemnik dokumentacją przeznaczoną do zniszczenia. Następnie, gdy wolne miejsce się wyczerpie, nasza załoga odbiera akta. Wizyta zajmuje chwilę, a zatrudnione osoby szybko mogą wrócić do wykonywanych obowiązków.

Kolejnym krokiem jest niezwłoczne przewiezienie dokumentacji do naszego obiektu. Miejsce jest odpowiednio zabezpieczone i strzeżone. Za sprawą zaawansowanej instalacji niszczącej jesteśmy w stanie jednorazowo zutylizować znaczne ilości dokumentacji. Nasza usługa dotyczy nie tylko akt papierowych. Z powodzeniem niszczymy również płyty CD, DVD oraz dyski HDD.

Profesjonalne niszczenie dokumentów dla firm z Ostrołęki

Konieczność bezpiecznego zutylizowania akt spoczywa na każdym przedsiębiorcy. Trudno wyobrazić sobie firmę, która nie przetwarza danych osobowych. Takie informacje są niezbędne do właściwej realizacji usług, niezależnie od tego, w jakiej branży działa przedsiębiorstwo. To dlatego wśród naszych klientów można znaleźć bardzo zróżnicowane podmioty. Z powodzeniem obsługujemy zarówno mniejsze firmy, jak i większych graczy na rynku.

Klienci z Ostrołęki mogą zdecydować się na taki wariant niszczenia dokumentów, który najbardziej im odpowiada. Jedna z opcji zakłada wstępnie zniszczenie akt, przeprowadzone chwilę po odebraniu dokumentacji, Proces odbywa się w specjalnym pojeździe, podstawionym pod siedzibę klienta. Niszczenie mobilne to pierwszy etap procesu, bo następnie ścinki zostają przetransportowane do miejsca dalszego przetworzenia. Firmy działające w Ostrołęce i okolicach zachęcamy również do zapoznania się z regularną formą niszczenia, polegającą na całościowym zutylizowaniu akt w naszym obiekcie.

Idealne rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorstw

Ograniczenie formalności, ekspresowo przeprowadzona usługa, elastyczność oraz niszczenie różnego rodzaju dokumentacji – to wszystko sprawia, że doceniają nas podmioty, którym zależy na usprawnieniu swojego działania. Jesteśmy dumni z tego, że tak wielu przedsiębiorców z różnych branż obdarzyło i nadal obdarza nas swoich zaufaniem.

Osoby decydujące się na nasze wsparcie, mogą liczyć na życzliwą pomoc oraz wyczerpujące doradztwo. Zachęcamy do zaufania nam i przekazania EkoAkcie czynności związanych z utylizacją dokumentów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się również z inną formą pomocy, m.in. ze skanowaniem, archiwizacją i przechowywaniem dokumentów.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica