Niszczenie Dokumentów Świnoujście

Świnoujście zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Polski. Jego teren rozciąga się na trzy wyspy: Karsibór, Wolin i Uznam. Turyści doceniają architekturę miasta, związaną ściśle z morskim charakterem Świnoujścia. Trudno nie zwrócić uwagi tutaj na takie atrakcyjne zabytki jak budowle portowe. Interesująco przedstawia się też m.in. zespół fortów twierdzy Świnoujście, Park Zdrojowy, Latarnia Morska oraz architektura sakralna, m.in. kościół Chrystusa Króla z XVIII wieku.

Niszczenie Dokumentów Świnoujście

Niszczenie dokumentów w Świnoujściu – dlaczego warto zadbać o bezpieczeństwo?

Na terenie miasta funkcjonuje wiele podmiotów, które korzystają z profesjonalnego niszczenia akt. Takie zapotrzebowanie wyrażają firmy, niezależnie od tego, w jakiej branży działają. Bezpieczna utylizacja to jeden z obowiązków przedsiębiorcy. Będąc administratorem danych osobowych swoich klientów, firma zobowiązuje się do tego, żeby zatroszczyć się o tajność informacji. Jeśli dane dostaną się w niepowołane ręce, mogą wyrządzić wiele szkód. Ogólna widza na temat konieczności ochrony danych osobowych jest coraz większa, co oznacza, że klienci wybierają podmioty, które są w stanie niezawodnie zadbać i ich informacje. Warto zatroszczyć się o tę sprawę, bo jeśli przedsiębiorstwo zawiedzie, na długo straci zaufanie odbiorców.

O bezpieczne niszczenie dokumentów dobrze będzie zatroszczyć się również z co najmniej jeszcze jednego powodu. Jeśli nastąpi wyciek informacji i złamane zostanie RODO, przedsiębiorstwo zostanie obarczone grzywną. Jej wielkość nierzadko sięga astronomicznych kwot.

Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega te zagrożenia. Aby wykluczyć ryzyko zaistnienia takich niekorzystnych sytuacji, wybierają opcję, która daje dużo większą pewność, niż używanie biurowych niszczarek. Właśnie taką pomoc oferuje EkoAkta, od lat zajmując się bezpiecznym niszczeniem dokumentów na terenie Świnoujścia i nie tylko.

Co w praktyce oznacza bezpiecznie niszczenie dokumentów?

Celem jest zutylizowanie akt w taki sposób, żeby z produktu niszczenia nie dało się odczytać zawartości dokumentacji. Niszczarki są czasem pod tym względem zawodne, bo niekiedy wystarczą odpowiednie pokłady cierpliwości i złej woli, żeby odtworzyć dane ze ścinków. Profesjonalne instalacje działają skuteczniej. W dodatku z ich pomocą można zadbać o niszczenie:

  • papieru;
  • płyt CD i DVD;
  • dysków HDD.

Aby klienci ze Świnoujścia mogli cieszyć się pełnym bezpieczeństwem, EkoAkta zwraca uwagę również na to, co dzieje się przed procesem niszczenia. Akta transportowane są w bezpiecznych pojemnikach, w nowoczesnych pojazdach. Po odebraniu od klienta niezwłocznie trafiają do siedziby usługodawcy. Nad poprawnością każdego z etapów czuwa doskonale wyszkolona załoga.

Pozostałe zalety niszczenia dokumentów z zewnętrznym usługodawcą

Bezpieczeństwo to priorytetowa sprawa, ale na tym nie kończą się zalety niszczenia dokumentacji z EkoAktą. Klienci doceniają również wygodę i oszczędność czasu. Samodzielne niszczenie akt jest uciążliwe i odciąga pracowników i pracowniczki od ich regularnych obowiązków. W dodatku może powodować chaos i do pewnego stopnia paraliżować funkcjonowanie firmy. Zewnętrzna pomoc to pewność, że cały proces zostanie wykonany sprawnie, możliwie jak najszybciej i ani przedsiębiorca, ani zatrudnione osoby nie będą musiały poświęcać swojego czasu na utylizację dokumentów. Takie połączenie bezpieczeństwa i wygody świadczy o tym, że profesjonalne niszczenie akt to usługa doskonale skrojona pod potrzeby nowoczesnego klienta.

 

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica