Niszczenie Dokumentów Żory

Żory to miasto usytuowane w południowej części Polski, w województwie śląskim. Osoby przyjezdne oraz mieszkańcy doceniają takie zabytkowe obiekty, jak gotycki kościół parafialny pw. św. Apostołów Filipa i Jakuba z XV wieku, Pałac w Żorach, położony w dzielnicy Baranowice oraz układ urbanistyczny miasta. Przez miejscowość przebiega autostrada A1, natomiast koleją z Żor bezpośrednio dostaniemy się m.in. do Wrocławia, Bielsko-Białej, Zielonej Góry i Szczecina.

Niszczenie dokumentów Żory

Dlaczego niszczenie dokumentów należy przeprowadzać tylko w bezpiecznych warunkach?

Bezpieczeństwo informacji to coś, o co musi zatroszczyć się każdy przedsiębiorca. Mowa nie tylko o firmowych sekretach, ale też o danych osobowych klientów i partnerów przedsiębiorstwa. Zgodnie z RODO niszczenie dokumentów to przetwarzanie danych osobowych. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorca musi precyzyjnie zaplanować ten proces. Konieczne jest samodzielne ocenienie ryzyka. Podczas tej ewaluacji trzeba wziąć pod uwagę wszystkie indywidualne czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo danych w konkretnej firmie. Nie jest to łatwe zadanie. Cena za zaniedbanie tego obowiązku jest wysoka. Wyciek informacji:

  • obniża zaufanie klientów do firmy

Odbiorcy, wybierając dane przedsiębiorstwo, ufają, że będzie ono w stanie skutecznie zadbać o bezpieczeństwo ich informacji. Jeśli firma zawiedzie, bardzo trudno będzie jej odzyskać to nadszarpnięte zaufanie. Za takie straty wizerunkowe czasem trzeba słono zapłacić.

  • karany jest wysokimi grzywnami

Podmioty, łamiące RODO, muszą nastawić się na wysokie kary pieniężne. Zdecydowanie nie opłaca się nierozważnie podejść do ochrony danych osobowych klientów. Aby uniknąć tych konsekwencji, warto niszczenie dokumentów powierzyć profesjonalistom. Z EkoAktą nie muszą się Państwo dłużej martwić się ryzykiem wycieku danych.

Niszczenie dokumentów w Żorach – zatroszczymy się o bezpieczeństwo Państwa danych

Sprawdzone procedury, doświadczona kadra oraz nieprzerwane aktualizowanie informacji o obowiązujących przepisach – to tylko część naszej oferty. Oprócz bezpieczeństwa proponujemy również ekspresowe wykonanie usługi. Dbamy o to, żeby jak najszybciej mogli Państwo otrzymać potwierdzenie zrealizowanej utylizacji.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze ryzyko odzyskania informacji z produktu niszczenia zostało całkowicie wyeliminowane. Klienci działający w Żorach i w okolicach mogą liczyć nie tylko na niszczenie dokumentów papierowych. Oprócz takiej tradycyjnej formy zapisu, oferujemy także niszczenie nośników elektronicznych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że do kwestii bezpieczeństwa należy podchodzić kompleksowo. Nieustannie dbamy o ochronę powierzonej nam dokumentacji. Na etapie transportu odpowiadają za to m.in. bezpieczne pojemniki, w których zamykane są akta. Istotne znaczenie ma też to, że każdy z nich posiada numer identyfikacyjny. Wszystkie pojazdy, wykorzystywane do transportu, wyposażone zostały w nadajniki GPS. W efekcie mamy pełną kontrolę nad tym, gdzie aktualnie znajdują się Państwa dokumentacja.

Dbanie o bezpieczeństwo akt to spore wyzwanie. Incydenty, z którymi borykają się niektóre firmy, dowodzą, że o ochronie danych osobowych nie można zapomnieć również podczas utylizacji. Dzięki nam nie zostają z tym Państwo sami. Z przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem i kompetencjami, codziennie wspierając firmy z różnych branż. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą niszczenia dokumentów w Żorach, zachęcamy do kontaktu z naszą załogą. Z pomocą EkoAkty już wkrótce przedawniona, zalegająca dokumentacja przestanie stanowić problem. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą, obejmującą usługi archiwizacji, skanowania i przechowywania akt firmowych.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica