Niszczenie Dokumentów Tarnobrzeg

Tarnobrzeg jest miastem województwa podkarpackiego. Niegdyś słynął głównie z wydobycia siarki. Do inwestycji zachęca fakt, że na tym terenie działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Bartoszki Film Festival, Międzynarodowe Koncerty Organowe oraz Tarnobrzeski Jarmark św. Dominika to tylko niektóre z imprez cyklicznych, odbywających się w Tarnobrzegu. Podczas zwiedzania miasta szczególną uwagę warto zwrócić na architekturę drewnianą. Dobrym pomysłem może być również zwiedzenie pobliskich miejscowości: Koprzywnicy i Sandomierza.

 

Niszczenie Dokumentów Tarnobrzeg

Utylizacja dokumentów – jeden z istotnych obowiązków przedsiębiorcy

Prowadzenie firmy to m.in. konieczność decydowania o tym, w jaki sposób rozdzielić posiadane zasoby. W niektórych przypadkach wykonywanie określonych procesów na własną rękę nie jest opłacalne, bo odciąga pracowników i pracowniczki od obowiązków, wiąże się z wyższymi kosztami i stratą czasu. W wielu przedsiębiorstwach to właśnie te powody skłaniają osoby decyzyjne do skorzystania z profesjonalnego niszczenia dokumentów.

Podmioty wybierające wsparcie EkoAkty nie muszą samodzielnie troszczyć się o realizację niszczenia akt. Znika więc konieczność wydzielenia specjalnego stanowiska pracy oraz zakupu i obsługi urządzeń niszczących. Naszych klientów nie dotyczy również ciężar weryfikacji ryzyka wycieku danych. Ta ostatnia kwestia jest niezwykle istotna, zwłaszcza od kiedy w życie weszło RODO. Doskonale znamy obowiązujące przepisy, co pozwala nam zadbać o bezpieczeństwo Państwa akt. Wybierając EkoAktę, mogą Państwo:

  • w pełni skupić się na innych obowiązkach, które mają rzeczywisty wpływ na rozwój przedsiębiorstwa;
  • uniknąć konsekwencji złamania RODO, do których można zaliczyć straty wizerunkowe oraz kary pieniężne;
  • liczyć na bezproblemowy kontakt z usługodawcą i na wsparcie, dopasowane do Państwa potrzeb.

W jaki sposób troszczymy się o klientów, czyli niszczenie dokumentów w Tarnobrzegu

Wszyscy nasi klienci oczekują bezpiecznego przeprowadzenia utylizacji. Dzięki doświadczeniu, znajomości przepisów i zaawansowanej instalacji niszczącej, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym usługobiorcom. Wiemy, że poszczególne przedsiębiorstwa mogą mieć różne oczekiwania dotyczące niszczenia akt. Z tego powodu nasza oferta uwzględnia różne warianty usługi. Pierwszą z opcji jest odbiór pojemników z dokumentacją i przewiezienie jej do instalacji niszczącej. Kolejna opcja zakłada natomiast wstępne zniszczenie akt w specjalnym pojeździe, podstawionym pod siedzibę klienta, Transport dotyczy więc tutaj przetworzonej dokumentacji (ścinków). Końcowy etap utylizacji przeprowadzany jest w naszym obiekcie.

Nasza elastyczność nie kończy się na kilku wariantach usługi. Aby dać Państwu dodatkowy komfort i pełne poczucie bezpieczeństwa, proponujemy również możliwość obserwacji niszczenia akt. Opcja zakłada, że przy utylizacji mogą być obecne osoby, będące przedstawicielami firmy klienta. Ciekawym rozwiązaniem jest też rejestracja procesu – jeśli klient sobie tego zażyczy, otrzyma zapis utylizacji w postaci materiału wideo.

Nowoczesny sposób na pozbycie się problemu przedawnionych akt

Rosnąca popularność cyfrowego formatu dokumentów sprawiła, że firmy oferujące niszczenie akt muszą dopasować swoją ofertę do potrzeb nowoczesnych klientów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy również te przedsiębiorstwa, które zapisują informacje na płytach CD, DVD oraz dyskach HDD. W tym wariancie usługi również priorytetem są dla nas: bezpieczeństwo, sprawność działania oraz wysoka skuteczność.

Załoga EkoAkty proponuje Państwu rzetelne doradztwo dotyczące niszczenia dokumentów. Z przyjemnością opowiemy więcej o naszych usługach i pomożemy skutecznie uporać się z aktami, których termin przydatności dobiegł końca.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica