Przechowywanie dokumentów - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry usytuowane są w województwie śląskim. Miejscowość należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Osoby, które odwiedzają to miasto, powinny poświęcić czas na zapoznanie się z zabytkami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Mowa o kopalniach cynku, srebra i rud ołowiu. Na takie zaszczytne wyróżnienie zasłużyły też podziemne systemy wodne. Zgodnie z rankingiem skonstruowanym przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, Tarnowskie Góry mają duże znacznie inwestycyjne i zajmują drugie miejsce w zestawieniu.

Foldery z dokumentami

Jak wygląda przechowywanie dokumentów w Tarnowskich Górach?

Dzięki temu, że nieprzerwanie rozwijamy naszą działalność, dziś możemy zaproponować wsparcie w wielu miejscach w Polsce. Z powodzeniem działamy również na terenie Tarnowskich Gór, oferując podmiotom tam funkcjonującym profesjonalne przechowywanie dokumentów. Naszych klientów różnią nie tylko względy geograficzne. Część z nich to niewielkie działalności. Chociaż dysponują ograniczonymi zbiorami, wolą nie przechowywać ich w swojej siedzibie. Atrakcyjnie przedstawia się dla nich możliwość oszczędzenia miejsca oraz pewność, że akta są doskonale chronione. Wśród naszych usługobiorców nie brakuje też większych firm. Dysponują potężnymi zasobami. Przechowywanie ich we własnej siedzibie wymagałoby wynajęcia dużych powierzchni. Dodatkowym kosztem, który też trzeba by było w tym przypadku uwzględnić, jest koszt zabezpieczeń.

Niezależnie od tego, jakie czynniki wpłynęły u naszych klientów na decyzję o nawiązaniu współpracy z EkoAktą, wszyscy doceniają to, że:

  1. działamy precyzyjnie
    W kwestii ochrony danych nie ma miejsca na półśrodki. Takie zaniedbania mogą sporo kosztować naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele podmiotów zdecydowało się nam zaufać i robimy wszystko, żeby nie zawieść tego zaufania. Właśnie dlatego krok po kroku realizujemy z góry założony plan i za każdym razem dokładnie wywiązujemy się z powierzonych nam zadań.
  2. dopasowujemy się do oczekiwań klienta
    Dzięki temu, że dysponujemy profesjonalną infrastrukturą, możemy sprawnie zająć się transportem małych i dużych zbiorów dokumentacji. Nasze obiekty zostały przystosowane do przechowywania akt papierowych i nie tylko. Przekazując nam swoją dokumentację, dbają Państwo o bezpieczeństwo i o doskonały stan akt.

Który wariant przechowywania dokumentów lepiej wybrać?

Samodzielne przechowywanie dokumentów to czasem dobra opcja, ale w większości przypadków bardziej opłacalnym wariantem jest przekazanie tej czynności na zewnątrz. Zwykłe firmy (czyli takie, które nie specjalizują się w zarządzaniu dokumentami) często po prostu nie dysponują ani doświadczeniem, ani odpowiednimi zabezpieczeniami, ani wiedzą, jak takie rozwiązania skutecznie wdrożyć. Rozważanie tych kwestii kosztuje czas, a wyposażanie firmowego archiwum to wydatki pieniężne.

Kolejną, istotną zaletą przechowywania poza firmą jest fakt, że w ten sposób można ułatwić realizację innych procesów. Gdy akta są już poza biurem przedsiębiorstwa, nie muszą się Państwo zajmować procesem przekazania dokumentacji do utylizacji. Tymi sprawami skutecznie zajmiemy się my. Nasze kompleksowe wsparcie oznacza więc sprawniejszą organizację ogółu czynności związanych z przechowywaniem firmowych akt.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania w związku z oferowaną usługą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Udzielimy fachowej informacji, przybliżymy, jak działamy i pomożemy Państwu wybrać rodzaj wsparcia, który najlepiej wpłynie na funkcjonowanie Państwa firmy. Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych usług, np. archiwizowanie dokumentów.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica