Przechowywanie dokumentów - Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to miasto Górnego Śląska. Turyści zwracają szczególną uwagę na pałac w sołectwie Borynia, kościół św. Barbary i Józefa, Sanktuarium Opatrzności Boże oraz Park zdrojowy, który niegdyś był istotnym punktem jastrzębskiego sanatorium. W Jastrzębiu-Zdroju funkcjonuje Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, przedszkola, szkoły podstawowe i inne placówki publiczne. Od lat dynamicznie rozwija się tutaj górnictwo węgla kamiennego.

Przechowywanie Dokumentów Jastrzębie Zdrój

Przechowywanie dokumentów – ochrona akt klientów z Jastrzębia-Zdroju

Bezpieczeństwo informacji to kwestia, do której nie bez powodu należy podchodzić z dużą uwagą. Użycie nowoczesnych technologii, łatwy dostęp do urządzeń rejestrujących oraz szerokie możliwości, jakie daje wykorzystanie cudzej tożsamości – to wszystko sprawia, że obecnie nawet te osoby, które wcześniej nie interesowały się ochroną danych, dziś starają się na tym polu dobre zabezpieczyć. Widać to nie tylko w prywatnych wyborach. Taką strategię dostrzec też się da w działaniach przedsiębiorstw.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanej dokumentacji, można m.in. zainwestować w nowoczesne bariery logiczne i fizyczne, takie jak pancerne szafy, monitoring i systemy antywłamaniowe. Kompleksowe zabezpieczenie biura to duże przedsięwzięcie i nastawić się trzeba na dość wysokie koszty. Zaplanowanie odpowiednich środków ochrony pochłania również czas. Wybór profesjonalnej firmy, zajmującej się niszczeniem dokumentów, znacznie upraszcza sprawę. Wydatki i pracochłonne planowanie stają się zbędne, bo każdym aspektem przechowywania dokumentów zajmie się specjalista.

Doskonale chronione akta? To możliwe

EkoAkta dysponuje zaawansowaną infrastrukturą, która przeważnie jest poza zasięgiem niewyspecjalizowanych podmiotów. Zgromadzone zasoby przechowywane są w specjalnych pomieszczeniach. Panują tam optymalne warunki pod względem wilgotności i temperatury. To bardzo istotne, bo dzięki temu żywotność nośnika się wydłuża, a dane można bez problemu odczytać, nawet po długim okresie przechowywania.

Względy bezpieczeństwa to jeden z najważniejszych bodźców, które skłaniają przedsiębiorstwa z Jastrzębia-Zdroju do nawiązania współpracy z Ekoaktą. Oprócz tego liczy się również wygoda. Przechowywanie dokumentów na zewnątrz to niezwykle komfortowy wariant – nie ma potrzeby rozbudowywania firmowego archiwum, co oznacza, że znika kłopot z chaosem i brakiem miejsca. Nie trzeba również martwić się o najem dodatkowych przestrzeni biurowych.

Łatwy dostęp do dokumentów

Przedsiębiorstwa przechowujące dokumenty we własnej siedzibie są przyzwyczajone do tego, że zbiory mają zawsze pod ręką. To jeden z powodów, dla których niektóre firmy wzbraniają się przed skorzystaniem z profesjonalnej pomocy. Praktyka pokazuje jednak, że nie ma się czego obawiać. EkoAkta każdego dnia troszczy się o to, żeby klienci z Jastrzębia-Zdroju mieli komfortowy dostęp do przechowywanych zbiorów:

  • akta na życzenie udostępniane są w siedzibie usługodawcy;
  • dokumentacja w wersji oryginalnej może być na prośbę klienta przetransportowana do jego siedziby;
  • kopie dokumentów mogą być wysłane pocztą elektroniczną lub faksem.

W rezultacie klient w wybranym przez siebie momencie może skorzystać ze swojej dokumentacji.

Gorąco zachęcamy firmy z Jastrzębia-Zdroju do bliższego zapoznania się z ofertą EkoAkty. Z przyjemnością przybliżymy jej szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania związane z przechowywaniem dokumentów, archiwizacją i niszczeniem akt.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica