Niszczenie Dokumentów Przemyśl

Przemyśl na tle innych miast, zlokalizowanych w południowo-wschodniej części Polski prezentuje się atrakcyjnie ze względu na rozwijającą się gospodarkę i ciekawe zabytki. Szczególną uwagę warto zwrócić uwagę na architekturę i sztukę secesji, cerkwie, klasztory, dworki i pałace. W mieście najważniejszą rolę odgrywa przemysł rolno-spożywczy i przetwórczy.

Niszczenie Dokumentów Przemyśl

Nowoczesne usługi związane z niszczeniem dokumentów w Przemyślu

Współczesne podejście do utylizacji akt musi zakładać dużą elastyczność. Wynika to m.in. z faktu, że coraz więcej przedsiębiorstw posługuje się dokumentami elektronicznymi, a część z nich przechowywana jest na dyskach. Żeby sprostać oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców z Przemyśla, którym zależy na bezpiecznym niszczeniu akt, zróżnicowaliśmy naszą ofertę. Zaawansowana instalacja do utylizacji niszczy nie tylko tradycyjne akta papierowe, ale też dyski HDD, CD, DVD. W obu przypadkach do zapakowania i przewozu dokumentacji wykorzystuje się bezpieczne pojemniki. Oprócz tego nasi klienci mogą liczyć także na:

  • wystawienie protokołu odbioru

W takich oficjalnych dokumentach pojawiają się m.in. dane klienta oraz numer pojemników;

  • bezpieczny transport akt

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w system GPS. Dzięki temu położenie dokumentów jest stale monitorowane;

  • możliwość uczestnictwa w procesie utylizacji

Jeśli klienci wyrażą taką chęć, mogą obserwować niszczenie akt. Proponujemy również materiał wideo z przeprowadzonego procesu.

To, co szczególnie doceniają nasi klienci z Przemyśla oraz z innych części Polski, to bezpieczeństwo.

Dlaczego utylizacja akt zawsze powinna przebiegać w bezpiecznych warunkach?

W dokumentacji firmowej znaleźć można wiele wrażliwych informacji. Cześć z nich dotyczy firmowych sekretów i innych danych, o których nie powinna dowiedzieć się konkurencja. Inne natomiast należą do klientów. Mowa m.in. o danych osobowych. Żeby sprawnie realizować swoje usługi, przedsiębiorstwo zbiera i przetwarza takie informacje. Za ich przetwarzanie uznaje się również utylizację, a to nakłada na przedsiębiorcę konkretne obowiązki. Nasza załoga każdego dnia pomaga Państwu je realizować.

Przed niszczeniem dokumentów zawsze należy wykonać gruntowną analizę ryzyka. W niektórych przedsiębiorstwach jej wyniki mogą nie być satysfakcjonujące. Wiele firm boryka się z brakiem miejsca, nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń do utylizacji i brakiem pracowników, którzy mogliby się przez dłuższy czas zająć zniszczeniem akt. Skutecznie pomagamy takim klientom, zdejmując z ich barków troski związane z organizacją i przeprowadzeniem tego procesu.

Wśród naszych klientów z Przemyśla i okolic znaleźć można również podmioty, które dysponują komfortowymi warunkami do utylizowania akt, ale nadal, ze względu na bezpieczeństwo i wygodę, wolą tę czynność powierzyć specjalistom. Nawet zaawansowane biurowe urządzenia nie są w stanie tak mocno przetworzyć dokumentów, co profesjonalna instalacja.

Bezpieczne niszczenie akt pozwoli Państwu w pełni skupić się na innych obowiązkach, związanych z prowadzeniem firmy. Komfort wynika również z pewności, że RODO jest przestrzegane, a ryzyko wycieku danych zostaje całkowicie wykluczone.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica