Niszczenie dokumentów Piła

Piła to miasto zlokalizowane w Polsce północno-zachodniej, na terenie województwa wielkopolskiego. Działają tu liczne przedsiębiorstwa, zajmujące się handlem oraz działalnością naprawczą. Z powodzeniem w Pile rozwijają się też firmy z branży obsługi nieruchomości. Za swoją siedzibę Piłę obrało też wiele podmiotów, specjalizujących się w przetwórstwie przemysłowym oraz w budownictwie. Osoby odwiedzające miasto docenią liczne atrakcje przyrodnicze, takie jak rezerwat krajobrazowy „Kuźnik”.,”Park na Wyspie czy liczne jeziora.

Jak ochronić się przed wyciekiem informacji, czyli bezpieczna utylizacja firmowej dokumentacji

Jednym z obowiązków firmy jest troska o powierzone jej dane osobowe. Właściwie każde przedsiębiorstwo przetwarza takie informacje, bo są one niezbędne, aby skutecznie realizować usługi. Pełnienie funkcji administratora danych osobowych to duża odpowiedzialność. Konieczne jest wdrożenie konkretnych kroków, pozwalających zminimalizować ryzyko wydostania się takich wrażliwych informacji na zewnątrz. Często jednak firmy mają problem z samodzielnym oszacowaniem zagrożenia, co w efekcie sprawia, że nie są w stanie w pełni zabezpieczyć dokumentacji.

O ochronę akt należy się troszczyć nie tylko przy planowaniu przechowywania, archiwizacji czy podczas codziennych działań. Utylizacja również może stanowić niebezpieczeństwo dla danych osobowych, jeśli nie jest przeprowadzona we właściwy sposób. Czasem problemem jest brak miejsca, żeby wydzielić odpowiednie stanowisko dla osoby niszczącej. Innym razem trudnością jest brak czasu. Wszystkie te kwestie mogą doprowadzić do chaosu, a ten absolutnie nie sprzyja bezpiecznemu niszczeniu. Warto wiedzieć, że nawet przedsiębiorstwa dysponujące przestrzenią i czasem, mogą mieć trudności z przestrzeganiem zasad RODO. Wszystko przez to, że w warunkach biurowych bardzo trudno jest przetworzyć dokumentację w takim stopniu, żeby odzyskanie z niej danych było całkowicie niemożliwe. Potwierdzają to głośne przypadki kradzieży informacji, zawartych w ścinkach z korporacyjnych niszczarek. Dzięki nowoczesnym usługom przedsiębiorca nie pozostaje sam z tym problemem.

 

Niszczenie dokumentów – oferta dla przedsiębiorców z Piły

Podmioty działające na terenie Piły mogą zdecydować się na podjęcie współpracy ze specjalistyczną firmą, taką jak EkoAkta. Doskonałe przygotowanie i wieloletnie doświadczenie to filary, na których zbudowany został sukces przedsiębiorstwa. Oprócz tego profesjonalna utylizacja akt oznacza:

  1. pewność, że akta zostały trwale, nieodwracalnie zniszczone
    Odpowiadają za to nowoczesne instalacje o wysokiej sprawności. Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby papierowe dokumenty oraz dyski optyczne i magnetyczne podlegały całkowitemu przetworzeniu. Klient może mieć więc pewność, że nikt nie dotrze do zawartości akt.
  1. szybko i sprawnie wykonaną usługę
    Specjaliści zjawiają się w umówionym miejscu i odbierają akta przeznaczone do zniszczenia. Od tej pory klient nie musi się już o nic martwić. Gdy utylizacja zostanie zrealizowana, odbiorca otrzyma oficjalne potwierdzenie z przeprowadzonego procesu.
  1. możliwość skorzystania z innych usług
    Podjęcie współpracy z podmiotem, oferujących kompleksowe usługi – niszczenie, utylizację, skanowanie, digitalizację, archiwizację – to oszczędność czasu i mniejszy stres dla przedsiębiorcy.
Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica