Niszczenie Dokumentów Opole

Chociaż Opole słynie głównie z Festiwalu Polskiej Piosenki, w tym mieście warto zatrzymać się na dłużej również z innych względów. Jednym z nich jest przepiękny widok, rozciągający się wokół koryta Odry, oddzielającego centrum miasta od Wyspy Pasieki. Turystom trudno nie porównywać tego urokliwego miejsca z Wenecją. Oprócz tego fanów architektury zainteresować może piękna gotycka katedra, zlokalizowana nieopodal ratusza, a miłośnicy popkultury koniecznie muszą zapoznać się z Aleją Gwiazd Polskiej Piosenki.

Niszczenie dokumentacji Opole

Aby sprostać współczesnym oczekiwaniom przedsiębiorstw, usługodawcy, formułując swoją ofertę, muszą wziąć pod uwagę takie kwestie jak:

  1. elastyczność;
  2. sprawność działania;
  3. kompleksowość.

EkoAkta bierze pod uwagę wszystkie te punkty. W efekcie proponuje klientom elastyczne warunki, dzięki którym firmy decydujące się na niszczenie dokumentów mogą wybrać dowolny termin, miejsce oraz być dowolnie mocno zaangażowana w proces utylizacji. Ta ostatnia sprawa jest szczególnie ważna dla przedsiębiorców, którzy preferują, żeby proces niszczenia dokumentów był nadzorowany przez przedstawiciela ich firmy.

Jeśli chodzi o sprawność, to na ten czynnik wpływa czynnik ludzki i wypracowane procedury. Dzięki temu, że w EkoAkcie pracują dobrze przygotowane osoby o wysokich kwalifikacjach, możliwe jest utrzymanie odpowiednich standardów usług, co oczywiście wpływa bezpośrednio na zadowolenie klienta z przeprowadzanej utylizacji. Procedury są w stanie z kolei utrzymać w ryzach cały proces, porządkować go oraz sprawiać, że jest przejrzysty i w pełni zrozumiały dla usługobiorcy.

Stojące książki

Kompleksowość to istotna cecha działalności firm zajmujących się organizacją dokumentów. W EkoAkcie zaznacza się ona w tym, że klienci mogą zadbać całościowo o swoje akta. Na etapie przechowywania mają więc opcję przekazać je do specjalnych, wydzielonych i odpowiednio chronionych pomieszczeń. Tę usługę warto połączyć z usługą profesjonalnego archiwizowania, które porządkuje i zwiększa funkcjonalność zgromadzonych akt. Gdy staną się one już przedawnione, nadejdzie czas na skorzystanie z niszczenia dokumentów. Wszystkie te usługi świadczone są na terenie Opola, co sprawia, że tamtejsze firmy mogą być spokojne o swoje akta, niezależnie od tego, jakiego wsparcia aktualnie potrzebują.

Niszczenie dokumentów w Opolu z EkoAktą

W swojej działalności przestrzegamy różnorodnych standardów bezpieczeństwa, realizujących zarówno nasze wewnętrzne procedury, jak i oficjalne normy (np. norma DIN 66399). Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom firm potrzebującym pomocy z różnego typu dokumentacją – niszczymy zarówno standardowe, tradycyjne akta papierowe, jak też elektroniczne nośniki informacji. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami o różnej pojemności, stąd klient bez problemu może wybrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w jego przypadku. W codziennej pracy pomagają nas instalacje niszczące o wysokiej wydajności. Są one w stanie zutylizować 120 ton akt w jeden dzień.

Podczas przeprowadzania każdego z etapów niszczenia akt, zostaje sporządzony oficjalny dokument. Pojemniki są opatrzone indywidualnym kodem, przy odbiorze nośników papierowych lub elektronicznych wystawia się elektroniczny protokół odbioru, a na koniec, po zrealizowanej utylizacji, usługobiorca otrzymuje certyfikat zniszczenia zawartości pojemników.

Skanowanie dokumentów Opole – Skanowanie dokumentacji Opole

Niszczenie dokumentów to nie jedyna dziedzina w której się specjalizujemy – oferujemy również usługi z zakresu skanowania dokumentów – digitalizacja dokumentów Opole.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica