Przechowywanie dokumentów - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki słynie m.in. z łyżwiarstwa szybkiego. W tym istotnym mieście województwa łódzkiego znajduje się tor do uprawiania tego sportu, który jest czynny przez cały rok. W mieście można obejrzeć też wiele zabytkowych budowli, które zasługują na uwagę, m.in. kościół modrzewiowy pw. św. Marcina biskupa, ratusz miejski, pałacyk Pieschów, fabrykanckie kamienice czy willa Bornsteinów. Do cyklicznych imprez organizowanych w Tomaszowie Mazowieckim można zaliczyć m.in. festiwal Love Polish Jazz.

Przechowywanie dokumentów

Nowoczesne podejście do przechowywania firmowych akt

Co zrobić, żeby skutecznie strzec danych zawartych w firmowej dokumentacji? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie każdy przedsiębiorca. Niestety nierzadko odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa, zwłaszcza że przedsiębiorcę ograniczają różnorodne czynniki, takie jak:

  1. ilość wolnej przestrzeni w biurze;
  2. budżet, który może przeznaczyć na zabezpieczenia logiczne i fizyczne;
  3. czas własnych pracowników, którzy mieliby doglądać archiwum, porządkować je itp.

Istnieje lepszy sposób na zarządzanie dokumentacją. Nasze codzienne działanie to dowód na to, że przekazanie tego zadania specjalistom to zwiększone bezpieczeństwo i wyższa wygoda. Jak o to dbamy?

Przede wszystkim inwestujemy w zaawansowane rozwiązania oraz doświadczoną kadrę, która w odpowiedzialny sposób traktuje ochronę danych. Nasze obiekty są nowoczesne, a warunki, które tam panują, dostosowujemy do rodzaju przechowywanego nośnika informacji.

Obsługa klientów z Tomaszowa Mazowieckiego – profesjonalne przechowywanie akt

Jak zatem ze wszystkimi wcześniej wspomnianymi ograniczeniami radzą sobie profesjonaliści? Działamy w oparciu o sprawdzone procedury. Powstały z myślą o przestrzeganiu RODO. Cały proces transportu dokumentacji odbywa się sprawnie, z wykorzystaniem specjalnych pojemników. Odbiór akt od klienta trwa niewiele czasu, bo nasza załoga dysponuje dużym doświadczeniem. Dzięki temu Państwa przedsiębiorstwo szybko wróci do regularnego trybu pracy. Dokumentacja przewożona jest pojazdami, które łatwo zlokalizować. To oznacza, że zawsze wiemy, gdzie znajdują się aktualnie Państwa akta. Na bezpieczeństwo pozytywnie wpływa również to, jak zaprojektowane są nasze obiekty. Wyposażono je w szereg skutecznych zabezpieczeń. Dostęp do tych przestrzeni mają jedynie wyszkolone, dobrze przygotowane osoby.

Od początku współpracy z nami, klienci z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic mogą cieszyć się zwiększoną wygodą. Ustalamy taki termin odbioru akt, żeby dopasować się do Państwa sposobu pracy. Opracowaliśmy też sprawny system wydawania przechowywanych dokumentów klientom. Jeśli będą Państwo potrzebować oryginalnej wersji akt, sprawnie zadbamy o to, żeby nasza załoga dostarczyła je do siedziby klienta. Oprócz tego kopiujemy wybrane dokumenty i przesyłamy je pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Fachową obsługę otrzymacie Państwo również na miejscu, w naszej siedzibie.

Przechowywanie dokumentów firmowych to złożony proces i wymaga od przedsiębiorców z Tomaszowa Mazowieckiego dobrego przygotowania i skrupulatności. To wszystko wiąże się ze stratami pieniężnymi i czasowymi. Przekazanie tego obowiązku doświadczonemu podmiotowi znacznie ułatwi Państwa codzienne zadanie i pozwoli w pełni skupić się na czynnościach o wyższym priorytecie.

Mają Państwo jakieś pytania? Nasza załoga z przyjemnością na nie odpowie. Oferujemy fachowe doradztwo, przyjazne podejście do klientów oraz dużą elastyczność. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia pozostałych usług EkoAkty, np. archiwizacja danych.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica