Przechowywanie dokumentów - Piła

Piła jest zlokalizowana w północno-zachodniej części Polski. Miasto może pochwalić się licznymi zabytkami o charakterze sakralnym. Można do nich zaliczyć m.in.: neobarokowy kościół św. Rodziny, kościół poewangelicki Matki Boskiej Częstochowskiej w stylu neogotyckim oraz kościół poewangelicki św. Stanisława Kostki. Będąc w Pile warto poświęcić czas również na zwiedzenie atrakcji przyrodniczych, np. Parku Miejskiego im. Stanisława Staszica oraz Parku na Wyspie. Ciekawym przykładem architektury nowoczesnej jest modernistyczny kościół św. Antoniego.

Przechowywanie Dokumentów Piła

Bezpieczeństwo – jak o to zadbać podczas przechowywania dokumentów?

Akta firmowe powinny być przechowywane w miejscu, które jest zabezpieczone przed wilgocią, słońcem oraz przed dostępem osób nieupoważnionych. W niektórych miejscach trudno jest zadbać o wszystkie te kwestie. Powodem może być układ obiektu lub po prostu niedostateczne fundusze na bariery logiczne i fizyczne. Czasem przeszkodą jest też brak miejsca, co w efekcie prowadzi do chaosu i braku uporządkowania w dokumentacji. We wszystkich tych sytuacjach warto rozważyć pomoc specjalisty. Na profesjonalne przechowywanie dokumentów decydują się również podmioty, które nie borykają się z wcześniej wspomnianymi trudnościami, ale po prostu chciałyby zapobiec konieczności wynajmowania nowych przestrzeni biurowych i zaprzątania sobie głowy zabezpieczeniami.

EkoAkta wychodzi na naprzeciw potrzebom wszystkim tym firmom. Dzięki rozbudowanej, nowoczesnej infrastrukturze, skutecznie troszczy się o zabezpieczenie danych klientów. Akta przechowywane są w specjalnych pomieszczeniach. Panują w nich optymalne warunki, zabezpieczające przed zniszczeniem papier oraz nośniki w postaci dysków cyfrowych. W efekcie podmioty decydujące się na współpracę z EkoAktą mogą czuć się bezpiecznie i skupić się na czynnościach, które mają istotny wpływ na rozwój działalności.

Przechowywanie akt poza firmą – wygodny dostęp

Niektóre przedsiębiorstwa obawiają się przechowywania akt poza firmą, bo sądzą, że to utrudni dostęp do firmowych zasobów. Nasza ekipa dokłada starań, żeby klienci mogli w każdej chwili zyskać wgląd do przechowywanych przez nas dokumentów. Na ich prośbę:

  • udostępniamy dokumentację w naszej siedzibie;
  • przesyłamy kopie akt e-mailem lub faxem;
  • dowozimy oryginały do siedziby klienta.

Nasza działalność dowodzi, że przechowywanie dokumentów poza siedzibą firmy może być wygodne, komfortowe i w żaden sposób nie utrudnia dostępu do danych.

Nowoczesne przechowywanie dokumentów w Pile – do kogo kierujemy naszą usługę?

Z pomocy Ekoakty korzystają różnorodne podmioty, działające m.in. na terenie Piły i nie tylko. Łączy je chęć zaoszczędzenia czasu oraz możliwość cieszenia się pełnym komfortem psychicznym. Przedsiębiorstwa wybierający współpracę z naszą firmą może mieć pewność, że wszystkie kroki zostaną zrealizowane z poszanowaniem procedur bezpieczeństwa. Opracowaliśmy je w taki sposób, żeby wykluczyć ryzyko pomyłek, przeoczeń oraz narażania danych na wyciek. Gwarantujemy pewną ochronę informacji naszych klientów. Aby zatroszczyć się o nich w kompleksowy sposób, proponujemy również profesjonalną utylizację dokumentów, digitalizowanie i archiwizowanie akt. Wszystkie te usługi dostępne są dla przedsiębiorstw działających Pile oraz w jej okolicach. Dbanie o bezpieczeństwo przechowywanych informacji to jeden z istotnych obowiązków przedsiębiorcy. Każdy nasz klient może w spokoju zająć się spokojnie czynnościami związanymi z prowadzeniem firmy i nie stresować się tym, czy jego akta są dostatecznie chronione.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica