Niszczenie Dokumentów Słupsk

Słupsk leży w województwie pomorskim; jest ważnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym. Odbywają się tutaj takie cykliczne wydarzenia, jak Komeda Jazz Festiwal czy Konfrontacje Sztuki Kobiecej. W Słupsku warto zobaczyć atrakcyjnie prezentujące się budynki Poczty Głównej, Starostwa Powiatowego, Ratusza oraz Basztę Czarownic. Na uwagę zasługuje również zabytkowa architektura sakralna, m.in. XV-wieczna gotycka Kaplica św. Jerzego.

Dokumenty do zniszczenia

Niszczenie dokumentów w Słupsku

Utylizacja akt to ostatni etap „życia” dokumentacji i może z tego powodu w wielu miejscach o ten proces nie dba się w odpowiedni sposób. Dane zawarte w aktach należy chronić nie tylko podczas codziennego obiegu dokumentacji. Ryzyko wycieku istnieje podczas utylizacji akt, a czasem również po niej. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia, gdy dokumenty zostały niewystarczająco przetworzone i w efekcie nieupoważniony podmiot był w stanie odczytać z nich informacje. Z kolei zagrożenia podczas utylizacji wiążą się z chaosem i nieodpowiednio zabezpieczonym stanowiskiem osoby niszczącej. Często zwraca się również uwagę na fakt, że takie działania mogą być dość czasochłonne.

Skutecznie działające przedsiębiorstwo nieustannie szuka sposobów na zwiększenie swojej efektywności. Utylizacja również może zachodzić efektywniej – da się ją wykonać szybciej, sprawniej i w dużo bezpieczniejszych warunkach, niż te firmowe. Właśnie takie rozwiązania proponują podmioty, które zawodowo zajmują się utylizacją dokumentów. Są dużo lepiej zaopatrzone niż firmy, niespecjalizujące się w tej branży. Dysponują nie tylko lepszym sprzętem, ale też doświadczeniem, oraz sprawdzonymi, przetestowanymi procedurami. Z takiej usługi chętnie korzystają różnorodne przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, w jakiej działalności się specjalizują. Wszystkie firmy docenią bowiem fakt, że są odpowiednio chronione przed wyciekiem wrażliwych informacji, w tym danych osobowych klientów.

Co oznacza profesjonalna pomoc?

Rzetelne wykonanie usługi nie oznacza jedynie dokładności. To też umiejętność dopasowania się do oczekiwań klienta. Usługobiorca ma możliwość:

  • wybrać między poszczególnymi rodzajami realizacji usługi

Niektórym klientom zależy na tym, żeby pierwszy etap utylizacji był wykonany pod ich siedzibą – w specjalnej mobilnej instalacji niszczącej. Następnie takie przetworzone dokumenty przewożone są do kolejnej, ostatecznej obróbki. Istnieje również opcja odbioru akt i bezpośredniego przewiezienia ich do instalacji, gdzie odbywa się całościowe zniszczenie.

  • wybrać konkretny rozmiar pojemników

Przedsiębiorstwa generują różne ilości dokumentacji. Takie firmy jak EkoAkta, proponują pojemniki o zróżnicowanych gabarytach, od 50 do nawet 600 litrów.

  • dobrać pasujące mu miejsce i termin realizacji usługi

Specjalistyczna ekipa zjawia się bezpośrednio w firmie klienta. Od tej chwili odpowiada za jego dokumentację, strzegąc tajności danych. Zleceniodawca nie musi poświęcać swojego czasu i energii na to, żeby dopilnować tego procesu.

  • uczestnictwa w procesie utylizacji

Jeśli klient wyrazi taką chęć, niszczenie dokumentów może obserwować przedstawiciel lub przedstawicielka firmy.

  • zamówienia filmu

To również usługa opcjonalna. Polega na tym, że po przeprowadzonej utylizacji, klient otrzymuje materiał wideo z procesu niszczenia.

Połączenie wygody, możliwości zindywidualizowania usługi oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa wpływa na to, że na współpracę z profesjonalistami decydują się zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica