Skanowanie Dokumentów Wrocław

Jednym z najcenniejszych zasobów firm są posiadane przez nie informacje, dane i “know how”. Przez lata funkcjonowania przedsiębiorstwa jego zbiory się poszerzają, a sprawne ich przetwarzanie i bezpieczne przechowywanie zaczyna sprawiać problemy.

Rozwiązaniem jest masowe skanowanie dokumentów, dzięki czemu firma uzyska wygodny dostęp do ich zdigitalizowanej wersji, co znów przyspieszy przepływ informacji w ramach przedsiębiorstwa, ograniczy ryzyko zniszczenia akt, jak również ułatwi ich odnalezienie i uporządkowanie. Dzięki zeskanowaniu i zdigitalizowaniu dokumentacji firmy możesz zyskać znaczącą przewagę konkurencyjną. To dobrodziejstwo nowoczesności, z którego grzechem jest nie skorzystać.

Jeżeli Twoja firma działa na terenie Wrocławia lub okolic, to Ekoakta z przyjemnością pomoże Ci w tym zadaniu. W jaki sposób?

Na czym polega masowe skanowanie dokumentów? Skanowanie dokumentacji Wrocław

W ramach usługi skanowania i digitalizacji dokumentów wrocławskich firm: 

  • Zbierzemy i posegregujemy akta i dokumenty zgodnie z realnymi potrzebami i oczekiwaniami firmy;

  • Wykonamy skany dokumentacji na najwyższej jakości sprzęcie skanującym z zachowaniem wysokiej rozdzielczości i możliwie najbliższej oryginałowi kolorystyce;

  • Odpowiednio opiszemy zeskanowane dokumenty i akta, a następnie umieścimy je w elektronicznym archiwum;

  • Zabezpieczymy archiwum i przekażemy dostęp do jego zbiorów wszystkim upoważnionym pracownikom;

Korzyści dla wrocławskich firm płynące ze skanowania dokumentów przedsiębiorstwa

Zalety masowego skanowania zasobów archiwów firm narzucają się same. Co więcej – osiągnięcie korzyści płynących z tego procesu jest banalnie proste, a zyski dla przedsiębiorstwa, które są tego wynikiem – olbrzymie.

Co zyskasz dzięki decyzji o digitalizacji dokumentów i akt firmy? 

  • Większe bezpieczeństwo zasobów archiwum. Zmniejszysz ryzyko zaginięcia dokumentów, jak również ich zniszczenia lub przedostania się w niepowołane ręce.

  • Zaoszczędzisz na kosztach generowanych przez potrzebę utrzymywania fizycznego archiwum firmy.

  • Zyskasz dodatkową przestrzeń w biurze.

  • Otrzymasz szybki i łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych dokumentów, co przyspieszy pracę i zwiększy jej komfort.

Skanowanie i digitalizacja dokumentów Wrocław – ułatwienie funkcjonowania firm z Wrocławia i poważna przewaga konkurencyjna

Ekoakta od przeszło 12 lat ułatwia życie przedsiębiorcom dzięki szerokiemu wachlarzowi usług związanych z archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. W ostatnim czasie wiele firm – także tych z Wrocławia – decyduje się na masowe skanowanie i digitalizację swoich zasobów, co nie może dziwić. To znaczne ułatwienie funkcjonowania firmy, które odmienia na lepsze całe jej oblicze.

 

Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów Ekoakta! Skontaktuj się z nami już teraz i porozmawiajmy o możliwościach, które niesie ze sobą skanowanie i przechowywanie w wersji cyfrowej dokumentów i akt Twojej firmy. 

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Jak długo należy przechowywać dokumenty księgowe?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce, musisz znać wymogi prawne dotyczące przechowywania dokumentacji firmowej. Powinno się efektywnie przechowywać dokumenty związane z księgo...

Jakie dokumenty należy przechowywać 10 lat?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę lub pracujesz w księgowości, czy kadrach, musisz wiedzieć, na czym polega przechowywanie dokumentów, ile lat trzeba je przechowywać i w jaki...

Czym są dokumenty RP7?

Formularz ZUS ERP-7 odgrywa kluczową rolę w poświadczaniu zarobków pracownika. W 2018 roku tradycyjny formularz RP-7 przeszedł znaczącą transformację, w wyniku której powstał zaktualizowany...

Jak długo należy przechowywać listy obecności pracowników

Prowadzenie dokładnych rejestrów czasu pracy pracowników jest niezbędne dla każdej firmy lub organizacji. Informacje te są ważne nie tylko do prawidłowego przetwarzania listy płac, ale takż...

Jak długo należy przechowywać dokumenty ZUS (deklaracje)

Jako jedna z głównych instytucji ubezpieczeń społecznych w kraju, ZUS odgrywa istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa socjalnego milionom Polaków — ponad 90% Polaków korzysta z usług Z...

Co to jest informacja niejawna i jak należy ją zabezpieczać

Dzięki stale rosnącemu znaczeniu informacji w naszym społeczeństwie ochrona informacji niejawnych stała się kluczowym zagadnieniem. Ustawa o ochronie informacji niejawnych definiuje informacje ...

Co to jest informacja tajna i jak należy ją zabezpieczać

W dwudziestym pierwszym wieku ochrona informacji jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Współczesne firmy mogą przetwarzać zarówno dane osobowe od nazwisk po numery IP, jak i dane bizneso...

Jak zutylizować kartę płatniczą - czyli co zrobić ze starą kartą

Kradzież tożsamości jest niestety na porządku dziennym  w dzisiejszej Polsce. Wraz z rozwojem cyberprzestępczości coraz ważniejsza staje się ochrona naszych danych osobowych. Jednym z najczę...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

EkoAkta - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2024 Rhenus Office Systems Poland Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica