Niszczenie Dokumentów Białystok

Białystok kojarzy się większości osób z rejonem Zielonych Płuc Polski, Żubrami oraz najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi regionu. W stolicy województwa podlaskiego przyjezdnych zainteresują takie zabytki jak Pałac Branickich, Kościół Farny oraz duża liczba cerkwiami, rozsianych na terenie całego miasta. Ta najważniejsza miejscowość Podlasia dynamicznie się rozwija i dotyczy to również lokalnych biznesów. W efekcie coraz częściej firmy tam działające, poszukują wsparcia w zarządzaniu swoją dokumentacją.

Niszczenie dokumentacji Białystok – z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorcy?

Administrator danych osobowych, czyli w praktyce każde przedsiębiorstwo, musi zadbać o bezpieczeństwo wszystkich procesów, w których wykorzystywane są dane osobowe klientów, partnerów i kontrahentów. Taką czynnością jest również niszczenie dokumentów.

Przedsiębiorstwa mogą spotkać się z kilkoma problemami dotyczącymi niszczenia dokumentów. Jednym z nich jest brak miejsca. Bardzo małe biura nie są w stanie wyznaczyć stanowiska, odpowiednio odseparowanego od klientów. Żeby utylizacja zachodziła rzeczywiście bezpiecznie, w pobliżu nie powinny być osoby, nieupoważnione do przetwarzania danych zawartych w aktach. Innym wyzwaniem jest nierzadko brak czasu. Niszczenie kartek w firmowej niszczarce to monotonne i czasochłonne zajęcie. Taka czynność jest szczególnie uciążliwa w firmach, które mają wielu klientów i, co za tym idzie, bardzo dużo zgromadzonej dokumentacji. Warto wspomnieć o samym produkcie niszczenia, czyli ścinkach. Trudno wykluczyć ryzyko wycieku danych, jeśli takie ścinki trafiają na śmietnik.

Pocięte przez niszczarkę paski papieru

Skuteczne i szybkie niszczenie dokumentów w Białymstoku

Aby przeprowadzić działania sprawnie i z zachowaniem odpowiednich standardów bezpieczeństwa, trzeba dysponować odpowiednią infrastrukturą. Ta jest jednak kosztowna i nie wszystkie firmy chcą realizować tego typu inwestycje tylko po to, żeby bezpiecznie i szybko zniszczyć dokumenty. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi EkoAkta.

Profesjonaliści mają wypracowane metody, które sprawiają, że proces niszczenia dokumentów można przyrównać do sprawnie działającego mechanizmu. Każdy pracownik zna obowiązujące procedury i wie, w jaki sposób postępować z aktami na każdym etapie realizowania usługi – od odebrania dokumentacji, przez jej transport, aż po właściwą utylizację. Firmy, które nie mają wystarczającego doświadczenia i wiedzy, mogą mieć problem z wprowadzeniem takich procedur u siebie bez dodatkowej pomocy.

Jasno zorganizowana struktura działań nie wyklucza jednak indywidualnego podejścia. Ono również jest ważne, bo dzięki niemu klient może czerpać rzeczywiste korzyści z usługi. W przypadku działań EkoAkty taka elastyczność polega na:

  1. dopasowaniu się do możliwości czasowych klienta

Pracownicy zjawiają się w siedzibie firmy we wcześniej ustalonym terminie;

  1. pomocy w załadunku dokumentacji

Dzięki takiemu wsparciu nie ma potrzeby, żeby klient angażował w działania swoich własnych pracowników. W efekcie mogą się oni całkowicie skupić na regularnych obowiązkach.

  1. możliwości niszczenia mobilnego

Taka usługa polega na tym, że niszczenie odbywa się w pojeździe podstawionym pod siedzibę klienta. Co ważne, może być on obecny podczas  procesu i nadzorować niszczenie.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica