Niszczenie Dokumentów Częstochowa - Niszczenie Dokumentacji Częstochowa

Częstochowa zlokalizowana jest w północnej części województwa śląskiego. Przez miasto przepływa Warta, co sprawia, że niektóre jego miejsca zyskują malowniczy wymiar. Na jego terenie spotkać można ogromną ilość różnorodnych instytucji kulturalnych (zarówno miejskich, jak i tych o charakterze niezależnym), m.in. Miejska Galeria Sztuki, Muzeum Produkcji Zapałek czy Muzeum Historii Kolei. W Częstochowie znaleźć można też sporo rozwijających się firm, które chętnie korzystają ze wsparcia w zarządzaniu swoją dokumentacją.

Niszczenie dokumentacji Częstochowa

Skuteczna utylizacja akt powinna przebiegać według jasno określonych zasad. Absolutnie nie ma tu miejsca na jakiekolwiek niedopatrzenia i uchybienia. Klienci ufają nam i powierzają cenną dokumentację, bo wiedzą, że zachowujemy wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości (potwierdza je m.in. norma 66399). Oprócz tego dysponujemy:

  1. Efektywnie działającą instalację niszczącą

Sprawność instalacji ma bezpośrednie przełożenie na to, ile czasu zajmuje proces niszczenia dokumentacji. Czas jest tu szczególnie ważny, bo wiele firm decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy właśnie dlatego, że chce uniknąć przeciągania się procesu. Instalacje, które stosujemy, osiągają wysokie parametry i w ciągu jednego dnia są w stanie zniszczyć nawet 120 ton akt. Taka wydajność, nawet przy dużej ilości klientów, pozwala zachować nam płynność działania.

Dwukolorowe paski pociętego przez niszczarkę papieru

  1. Bezpiecznymi pojemnikami

Rozwiązanie pojemnikowe to wygodna opcja, z której klient może skorzystać na różny sposób. Pierwszy wariant polega na tym, że pusty pojemnik o określonej pojemności zostaje dostarczony do biura i tam pozostawiony. Następnie klient, podczas swojej codziennej pracy, zapełnia pojemnik. Gdy akta go wypełnią, nasza firma przyjeżdża po odbiór. Istnieje możliwość skorzystania również z innego wariantu. To rozwiązanie warto wybrać np. jeśli korzystają Państwo ze wsparcia pierwszy raz. Ekipa Ekoakty zjawia się w siedzibie klienta, a następnie wypełnia pojemniki i zabiera je do instalacji niszczącej.

  1. Oficjalne potwierdzenia

Przekazanie ważnej dokumentacji zewnętrznej firmie może u niektórych przedsiębiorców powodować pewien dyskomfort; w końcu istotne akta opuszczają biuro i od tej pory za ich bezpieczeństwo odpowiada ktoś obcy. Aby przeciwdziałać takiemu odczuciu u naszych klientów, dbamy o to, żeby każdy etap realizowania usług miał oficjalny charakter. W efekcie generujemy różnorodne potwierdzenia, do których można zaliczyć:

  • elektroniczny protokół odbioru pojemnika, zawierający m.in. unikalny numer nadany kontenerowi;
  • certyfikat zniszczenia zawartości pojemników, potwierdzający, że utylizacja przebiegła zgodnie z planem.

Jak bezpiecznie niszczyć dokumenty w Częstochowie?

Wcześniej wspomniane bezpieczeństwo z punktu widzenia zleceniodawcy jest szczególnie ważne. Wynika to z konieczności ochrony danych osobowych. Do tej kwestii przykłada się zwiększoną uwagę, od kiedy w życie weszło RODO. Zgodnie z zapisami rozporządzenia, niszczenie akt, w których zawarte są dane osobowe, można zrównać z przetwarzaniem danych osobowych. Takie postawienie sprawy dla niektórych przedsiębiorstw może być dość problematyczne, bo po prostu nie dysponują w pełni bezpieczną infrastrukturą, ani nie mają jasno określonych procedur bezpieczeństwa związanych z niszczeniem akt. Pomoc specjalisty w tym zakresie często jest jedynym sposobem, żeby rzetelnie zadbać o ten proces.

Każdego dnia wspieramy firmy działające na terenie Częstochowy i w okolicach, oferując kompleksową pomoc dot. niszczenia dokumentów, przechowywania akt oraz archiwizacji.

Skanowanie dokumentów Częstochowa – Skanowanie dokumentacji Częstochowa

Niszczenie dokumentów to nie jedyna dziedzina w której się specjalizujemy – oferujemy również usługi z zakresu skanowania dokumentów – digitalizacja dokumentów Częstochowa.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica