Niszczenie Dokumentów Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to miasto, usytuowanie na południu województwa śląskiego. Na jego znaczenie gospodarcze wpływa fakt, że jest położone w małej odległości od aż trzech portów lotniczych, znajdujących się w Ostrawie, Pyrzowicach oraz w Balicach. Dodatkowo z innymi częściami Polski Jastrzębie-Zdrój łączy autostrada A1. Miejscowość przyciąga atrakcyjnymi wydarzeniami o charakterze kulturalnym i sportowym. Podczas odwiedzin, warto zwrócić uwagę na takie atrakcje turystyczne, jak Zespół Dworski i Zespół Pałacowy z XVII wieku, Willa Opolanka oraz Zespół uzdrowiskowy.

Dokumenty do zniszczenia

Co zrobić, żeby skutecznie zniszczyć przedawnioną dokumentację?

Profesjonalnie wykonane niszczenie dokumentów jest usługą, której poszukuje wiele firm. Problem zgromadzonej, niepotrzebnej dokumentacji dotyczy właściwie każdego przedsiębiorstwa. W większości przypadków takich akt nie można po prostu wyrzucić na śmieci, bo zawierają dane osobowe klientów. Na przedsiębiorcy spoczywa obowiązek zaplanowania utylizacji w taki sposób, żeby te wrażliwe informacje były odpowiednio chronione. Niestety nie zawsze jest to takie łatwe.

Bezpieczne niszczenie dokumentów powinno przebiegać według sztywno określonych procedur. Każda z nich musi być wcześniej zweryfikowana pod kątem bezpieczeństwa. Bez odpowiedniego doświadczenia i infrastruktury trudno jest zatroszczyć się o rzetelną utylizację dokumentacji. Problemy, z którymi dodatkowo zmaga się wiele przedsiębiorstw to brak czasu oraz miejsca, żeby na dużą skalę przeprowadzić ten proces.

Jak wygląda niszczenie dokumentów w Jastrzębia-Zdroju?

EkoAkta codziennie troszczy się o to, żeby profesjonalnie rozwiązać wyżej wspomniane problemy. Za fachową realizację usługi odpowiada:

  • wykwalifikowana załoga

Klienci powierzający swoje cenne dokumenty usługodawcy, muszą mieć pewność, że zajmują się nimi osoby godne zaufania. Przeszkoleni pracownicy dbają o sprawność procesu i na każdym jego etapie weryfikują, czy wszystkie zasady bezpieczeństwa są przestrzegane.

  • skuteczne, sprawdzone procedury

W masowej utylizacji dokumentów nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Odbiór akt odbywa się w dniu ustalonym wspólnie z klientem. Następnie dokumentacja wędruje do instalacji utylizującej. Akta transportowane są w systemie bezpiecznych pojemników i z pomocą pojazdów, wyposażonych w nadajniki GPS. Zarówno usługodawca, jak i klient doskonale wiedzą, gdzie w danej chwili znajdują się akta przeznaczone do zniszczenia.

  • wydajna infrastruktura

Instalacja utylizująca działa na tyle sprawnie, że jest w stanie w krótkim czasie zniszczyć dokumentację, przetwarzając ją do produktu, z którego nie da się odtworzyć informacji. EkoAkta dysponuje sprzętem, pozwalającym na zutylizowanie papieru oraz dysków HDD.

Niszczenie dokumentów

Dlaczego należy zadbać o bezpieczeństwo niszczenia dokumentów?

Powierzenie tego zadania firmie, która doskonale zna się na rzeczy, to nie tylko oszczędność czasu i własnej energii. To też zabezpieczenie się przed ewentualnymi konsekwencjami wycieku danych. Te niestety potrafią być bardzo dotkliwe. Problemy z prawem, wysokie grzywny, utrata zaufania klientów do firmy – żadne przedsiębiorstwo nie chce się mierzyć z takimi trudnościami. Nawiązanie współpracy z fachowym wykonawcą to najpewniejszy sposób na zabezpieczenie się przed taką niechcianą sytuacją. Elastycznie skonstruowana oferta kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców działających w Jastrzębiu-Zdroju oraz w okolicach.

 

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica