Niszczenie Dokumentów Rzeszów

Stolica województwa podkarpackiego może przyciągać atrakcyjną zabudową śródmieścia, pochodzącą z XIX wieku, zabytkowymi kościołami (np. gotycki kościół farny pw. św. Wojciecha i Stanisława) oraz zamkiem, wybudowanym między aleja pod Kasztanami a aleją Lubomirskich. Jeśli chodzi o cały region, to Podkarpacie oferuje również wiele przykładów dobrze zachowanej dzikiem przyrody. Do ciekawostek zaliczyć można fakt, że znajduje się tu o 20% więcej obszarów pod ochroną niż w innych rejonach Polski.

Niszczenie dokumentacji Rzeszów – czego oczekują przedsiębiorstwa?

Oczekiwania firm działających w tym rejonie nie różnią się szczególnie od potrzeb przedsiębiorstw z innych części Polski. Wszystkie te podmioty doceniają:

  1. czas wykonania usługi

Utylizacja dokumentów może być problematyczna i czasochłonna. Jeśli do wykonania tego zadania użyje się przestarzałej instalacji lub niszczarki biurowej, zadanie zajmie dużo czasu, zwłaszcza jeśli przedsiębiorstwo ma sporo dokumentów do zniszczenia. Czas realizacji niszczenia jest szczególnie ważny dla firm, które działają prężnie, dynamicznie i nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilowe sparaliżowanie działań lub chociażby krótkie zastoje.

  1. bezpieczeństwo niszczenia dokumentów

Szuflada z folderami z dokumentami

Żadna firma w Rzeszowie nie chce dopuścić do sytuacji, żeby jej sekrety wydostały się na światło dzienne. Powód jest prosty – to mogłoby znacznie obniżyć przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa lub, jeśli jeszcze nie ma ono takiej przewagi, znacznie utrudnić jej osiągnięcie. Bezpieczeństwo jest ważne również z innego względu. Wejście w życie RODO sprawiło, że z jeszcze większą pieczołowitością chroni się dane osobowe swoich klientów. Niestety zdarzyć się może, że nieprawidłowe niszczenie akt łamie zasady przewidziane przez rozporządzenie. Efekty mogą być dla firmy bardzo dotkliwe, bo oprócz grzywny, mogą ją czekać także straty wizerunkowe.

  1. elastyczność usługodawcy

Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa, większość swojej energii poświęcają na bieżącą działalność, poszukiwanie nowych szans na rozwój itp. Niszczenie dokumentów nie ma bezpośredniego przełożenia na wzrost firmy. W efekcie przedsiębiorcy poszukują usługodawcy, który sprawnie wykona usługę i będzie w stanie się do nich dopasować. Ważne stają się takie kwestie jak: elastyczność dotycząca doboru terminu, miejsca odbioru dokumentów oraz pomoc przy załadunku akt.

Nowoczesne niszczenie dokumentów w Rzeszowie

Aby wyjść naprzeciw wyżej wspomnianym oczekiwaniom, nowoczesna firma niszcząca dokumenty, musi wprowadzić konkretne procedury i sposoby działania. W przypadku EkoAkty można zaliczyć do nich:

  • wykorzystywanie skutecznej instalacji niszczącej, która nie pozwala na odzyskanie informacji z dokumentów;
  • używanie nowoczesnej infrastruktury – zabezpieczeń logicznych, fizycznych oraz doskonale sprawnych pojazdów;
  • świetne przygotowanie pracowników, którzy dzięki przeszkoleniu oraz rzetelnej  wiedzy na temat realizacji każdego etapu niszczenia, mogą wykonywać usługę sprawnie i jednocześnie z troską o bezpieczeństwo.

Niszczenie dokumentów wielu firmom kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Nowoczesne usługi w tym zakresie udowadniają, że taki proces może być w pełni komfortowy dla klienta oraz może iść w parze z przestrzeganiem aktualnie obowiązującego prawa. Dzięki jasno sprecyzowanym zasadom działania oraz wykwalifikowanej załodze, EkoAkta każdego dnia wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż w utylizowaniu zbędnej dokumentacji firmowej.

Skanowanie dokumentacji Rzeszów – Digitalizacja dokumentów Rzeszów – Skanowanie Dokumentów Rzeszów

Oprócz niszczenia dokumentów mamy w ofercie również inne usługi takie jak skanowanie dokumentów Rzeszów – sprawdź!

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica