Przechowywanie Dokumentów - Leszno

Leszno zlokalizowane jest w województwie wielkopolskim. Miasto wyróżnia się bardzo korzystnym położeniem – usytuowane jest między Wrocławiem i Poznaniem. Na terenie Leszna funkcjonuje Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Edukację można tu kontynuować na takich wyższych uczelniach, jak Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego i Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego.

Przechowywanie Dokumentów Leszno

Przechowywanie akt w biurze vs przechowywanie dokumentów ze specjalistami

Przedsiębiorcy, zanim podejmą określoną decyzję, muszą najpierw przeanalizować jej opłacalność. Dotyczy to również działań, związanych z dokumentacją. Często to, co początkowo wydaje się proste, w rzeczywistości staje się problematycznym i czasochłonnych obowiązkiem. To tej grupy czynności zaliczyć można również organizację przechowywania dokumentów. Przedsiębiorcy mogą tutaj napotkać następujące problemy:

  • niewystarczająca przestrzeń

Szafy, szafki, regały – to wszystko zajmuje dużo miejsca. W efekcie, wraz z napływem dokumentacji, biuro staje się coraz mniej przestronne. Czasem konieczne jest nawet wynajęcie dodatkowej przestrzeni.

  • brak odpowiednich zabezpieczeń

Przechowywanie dokumentów musi wiązać się z odpowiednią ochroną danych osobowych. Nie bez powodu wielu przedsiębiorców ma problem z wyborem rozwiązań, które trzeba tu wdrożyć. Wynika to z faktu, że w RODO nie da się znaleźć konkretnych zaleceń. Mimo to, jeśli na skutek jakichkolwiek zaniedbań dojdzie do wycieku informacji, firma będzie musiała ponieść konsekwencje.

Klienci EkoAkty nie muszą martwić się o żadną z tych spraw. Specjaliści zatroszczą się o to, żeby dokumentacja była dobrze chroniona, właściwie uporządkowana, a gdy jej termin przydatności się skończy, bezpiecznie zutylizowana.

Nowoczesne przechowywanie dokumentów – jak dbamy o potrzeby klientów z Leszna?

Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, zapewniającymi bezpieczeństwo zasobom, które przechowujemy. Lata działalności pozwoliły opracować nam najskuteczniejsze metody działania i to dzięki nim nie zawodzimy zaufania naszych usługobiorców. Dysponujemy flotą pojazdów, wyposażonych w nadajniki GPS. Samochody są przystosowane do przewożenia nawet dużych ilości dokumentacji, co sprawia, że możemy obsługiwać firmy różnych wielkości. Obiekty EkoAkty to pomieszczenia, w których panuje kontrolowana temperatura i wilgotność. Z kolei zabezpieczenia fizyczne i logiczne ochronią Państwa dokumentację przed dostępem nieupoważnionych osób.

Kiedy warto zdecydować się na pomoc z przechowywaniem dokumentów?

Klienci zgłaszają się do nas z różnych powodów. Wielu z nich pragnie zaoszczędzić miejsce i cieszyć się doskonale zorganizowanym archiwum. Wszyscy natomiast doceniają poziom bezpieczeństwa, o który trudno zadbać na własną rękę.

Z profesjonalnego przechowywania dokumentów chętnie korzystają również podmioty, które lubią mieć kontrolę nad swoimi zbiorami. Regularnie wykonujemy raporty, którymi dzielimy się z usługobiorcami. Zawierają one zapis wszystkich operacji, które były wykonane na zgromadzonych zbiorach oraz podstawowe dane o archiwalnych zasobach. Z nami mają Państwo łatwy dostęp do swoich akt. Na życzenie wysyłamy dokumentację do siedziby klienta lub organizujemy jej transport.

Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą uda się Państwu w kompleksowy sposób zatroszczyć o firmowe akta. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z usługą niszczenia dokumentów, archiwizowanie dokumentów oraz z pozostałymi elementami oferty kierowanej do podmiotów z Leszna i okolic.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica