Przechowywanie Dokumentów - Ostrołęka

Ostrołęka – miasto leżące nad rzeką Narew, w województwie mazowieckim. Działają tu przedsiębiorstwa, trudniące się w przemyśle spożywczym, energetycznym, papierniczym i budowlanym. Osoby, które miały przyjemność zwiedzać Ostrołękę, szczególnie doceniają takie miejsca, jak zespół budynków pokoszarowych, klasycystyczny ratusz oraz pozostałe budynki starego miasta, wraz z układem urbanistycznym. Przy okazji warto poświęcić chwilę na odwiedzenie Muzeum Kultury Kurpiowskiej, Forty Bema oraz deptak śródmiejski.

Przechowywanie Tekstów Ostrołęka

Jak przechowywać dokumenty firmowe?

W wielu przypadkach trudno jest jednoznacznie doprecyzować odpowiedź na wyżej postawione pytanie. Wynika to z faktu, że w każdej firmie spotkamy się z nieco innymi zagrożeniami. W części miejsc problemem jest to, że wrażliwa dokumentacja przechowywana jest w tym samym pomieszczeniu, w którym przyjmowani są klienci. W innych natomiast zagrożenie może wynikać z braku przestrzeni i ze związanego z tym chaosu. Cześć przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, że ich zabezpieczenia nie są wystarczające, ale nie dysponuje wystarczającym budżetem, żeby wprowadzić daleko idące zmiany w przestrzeni biurowej. Na przechowywanie dokumentów poza firmą decydują się też przedsiębiorcy, którzy, chociaż mają odpowie środki, wolą je przeznaczyć na bardziej opłacalną inwestycję niż inwestycję w zabezpieczenia.

EkoAkta realizuje potrzeby klientów różnego typu – zarówno mniejszych, jak i większych podmiotów. Nie ma znaczenia to, co skłoniło Państwa do współpracy z profesjonalistami – czy był to brak miejsca w biurze, chęć zwiększenia poziomu ochrony czy inne względy – w każdym przypadku otoczymy Państwa akta doskonałą ochroną.

Przechowywanie dokumentów w Ostrołęce

EkoAkta, dzięki rozbudowanej infrastrukturze, jest w stanie zapewnić wsparcie klientom z różnych części Polskich. Wśród nich nie brakuje również podmiotów z Ostrołęki i okolic.

Proponujemy Państwu:

  • pomoc w spakowaniu dokumentacji

Nasza ekipa pojawi się w Państwa siedzibie w umówionym terminie z kartonami. Pracownicy EkoAkty pomogą załadować dokumentację, dlatego nie muszą martwić się Państwo o te uciążliwe sprawy organizacyjne.

  • bezpieczny transport dokumentacji do naszej siedziby

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS. W efekcie zawsze dokładnie wiemy, gdzie znajduje się Państwa dokumentacja.

  • szereg innych usług związanych z opieką nad aktami

Klienci z Ostrołęki mogą liczyć nie tylko na przechowywanie dokumentów. Proponujemy również profesjonalnie przeprowadzone brakowanie i utylizację. Porządkujemy Państwa akta i troszczmy się o to, żeby nie były przechowywane dłużej, niż jest to konieczne. Nasi usługobiorcy mogą więc mieć pewność, że przestrzegane są obowiązujące ich przepisy.

Jak udostępniamy dokumenty?

Nasze działania to dowód na to, że przechowywanie dokumentów pozwala na codzienny komfort i wygodną pracę. Gdy pojawia się konieczność wglądu w zasoby, odbiorcy usług mogą liczyć na kilka wariantów:

  • bezpośredni dostęp do akt w naszej siedzibie

Załoga EkoAkty służy pomocą, doradztwem i działa elastycznie. Udostępnianie dokumentacji odbywa się w profesjonalnych i komfortowych warunkach.

  • przesłanie dokumentacji drogą mailową lub faxem

Jeśli potrzebują Państwo kopii dokumentów, nasza ekipa zadba o to, żeby jak najszybciej otrzymali Państwo takie akta. Działamy sprawnie, dlatego klienci nie muszą czekać i się niecierpliwić.

  • dostarczanie oryginałów

Na życzenie klienta transportujemy oryginały dokumentacji do Państwa siedziby.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, żeby dowiedzieć się więcej.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica