Przechowywanie dokumentów - Zgierz

Zgierz to jedno z najstarszych miast województwa łódzkiego, co do pewnego stopnia wpływa na jego potencjał turystyczny. Odwiedzając tę miejscowość, dobrze jest zobaczyć na własne oczy takie wyjątkowe zabytki, jak fabryka włókiennicza Meyera, drewniane domy tkaczy, Łaźnię Miejską, Plac Stu Straconych oraz fabryki bawełniane i fabryki sukna. Na terenie miasta regularnie odbywa się Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich „Ogień w głowie”, oraz „Zderzak” – festiwal muzyki rockowej.

Jak realizujemy potrzeby nowoczesnych klientów?

Współcześni przedsiębiorcy wiedzą, jak ważna jest optymalizacja procesów firmowych. Właściwie bez przerwy muszą odpowiadać sobie na pytania, jak zwiększyć efektywność działania firmy i jakie obszary można jeszcze usprawnić. Takie rozważania powinny dotyczyć nie tylko codziennej działalności związanej z Państwa branżą. Oprócz tego można wyróżnić również szereg innych działań. Mają one charakter uniwersalny i dotyczą właściwie każdej firmy. Jednym z nich jest przechowywanie dokumentów.
Taką pomoc realizujemy w kompleksowy sposób. Zależy nam na tym, żeby nasi usługobiorcy mogli oszczędzać czas, co pozwoli im skupić się na najważniejszych czynnościach. Przekazanie przechowywania dokumentacji poza firmę to wyraz troski o zwiększone bezpieczeństwo danych zawartych w aktach. Jesteśmy świetnie przygotowani, czego dowodem są:

  1. precyzyjnie opracowane, sprawdzone procedury;
  2. zatrudnianie doświadczonej kadry;
  3. nowoczesna infrastruktura, obejmująca m.in. obiekty wyposażone w liczne zabezpieczenia oraz nowoczesne pojazdy.

 

Dlaczego warto zaufać ekspertom? Przechowywanie dokumentów w Gorzowie Wielkopolskim

Dla niektórych przedsiębiorców decyzja o tym, czy opłaca się zaufać ekspertom i zrezygnować z samodzielnego przechowywania akt, nie jest łatwa. Cześć podmiotów obawia się, że umieszczając akta na zewnątrz, trudniej im będzie korzystać z takiej dokumentacji. Inni z kolei obawiają się wysokich kosztów usługi. Nasze wsparcie realizujemy w taki sposób, że nie muszą się Państwo martwić o żadną z tych kwestii.
Dbamy o to, żeby wszystkie firmy, z którymi współpracujemy, miały łatwy dostęp do akt. Jeśli zażyczą sobie Państwo otrzymać oryginał dokumentacji, sprawnie dowieziemy akta do wyznaczonej siedziby. Troszczymy się również o to, żeby mailowo lub pocztą dotarły do Państwa kopie akt. Oczywiście gwarantujemy wszystkim klientom również bezproblemowy dostęp do zbiorów na miejscu, w naszym obiekcie.

Wybierając współpracę z EkoAktą mogą Państwo uniknąć wszelkich problemów, z którymi nierzadko mierzą się przedsiębiorcy, samodzielnie przechowujący akta. Do takich kwestii można zaliczyć np. konieczność wynajmu dodatkowej przestrzeni biurowej. Jeśli archiwum się rozrasta, czasem nie pozostaje nic innego, niż powiększenie biura, a to pociąga za sobą dodatkowe koszty. Innym takim problemem jest zlecanie dodatkowych usług związanych z zarządzaniem dokumentami. Jeśli są one przechowywane u kompleksowo działających specjalistów, nie trzeba na własną rękę organizować archiwizacji i utylizacji, bo tymi sprawami również zajmie się usługodawca.

Zachęcamy do sprawdzenia korzyści płynących z wyboru EkoAkty. Z naszej strony oferujemy również rzetelne doradztwo, pomoc przy wyborze usługi oraz przyjazne nastawienie obsługi i fachowe wsparcie podczas całego okresu współpracy. Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy Państwu pomóc i wspólnie zaplanujemy właściwą strategię działania. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych naszych usług, takich jak np. archiwizowanie dokumentów.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2023 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica