Przechowywanie dokumentów - Siedlce

Siedlce leżą w województwie małopolskim. W mieście znajduje się Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa oraz Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny. Co pewien czas mieszkańcy Siedlec, okolic oraz osoby przyjezdne uczestniczą w takich cyklicznych imprezach jak Jarmark Św. Stanisława, MIędzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru oraz Festiwal Inicjatyw Kulturalnych Summertime. Podczas spaceru po Siedlcach uwagę zwiedzających przyciągnie zabytkowy zespół pałacowo-ogrodowy, Kaplica pw. św. Krzyża oraz Ratusz Miejski.

Przechowywanie dokumentów

W jakich warunkach powinno się przechowywać akta?

Dokumentacja firmowa powinna być przechowywana w taki sposób, żeby nieuprawnione podmioty nie miały do niej dostępu. Na rynku dostępnych jest sporo rozwiązań meblowych, które umożliwiają stworzenie firmowego archiwum. Zaawansowana ochrona jest jednak zdecydowanie bardziej kosztowna niż takie biurowe wyposażenie. Chociaż prawo nie wymaga od przedsiębiorcy monitoringu oraz zastosowania nowoczesnych barier fizycznych i logicznych, takie rozwiązania mogą ochronić przedsiębiorcę przed przykrymi konsekwencjami wycieku danych. Chodzi tu nie tylko o kary pieniężne, ale też utratę zaufania klientów.

Przy planowaniu przechowywania dokumentów trzeba również pamiętać o tym, żeby akta nie były wystawione na działanie szkodliwych czynników. Światło słoneczne, nieodpowiednia temperatura i wilgotność mogą mocno odbić się na wyglądzie kartki papieru. W skrajnych sytuacjach nie będzie się dało odczytać informacji zapisanych w dokumencie.

Dysponujemy rozwiązaniami, które skutecznie przeciwdziałają wszystkim tym problemom. W naszej pracy używamy tylko zaawansowanej, przetestowanej technologii. Monitoring, bariery fizyczne, zabezpieczenia podczas transportu dokumentów, nawigacja w pojazdach – to wszystko sprawia, że zawsze wiemy, gdzie znajdują się Państwa akta i w jakim są stanie. Nasi klienci mogą mieć pewność, że doświadczeni eksperci czuwają na tym, co dzieje się z ich zbiorami.

Co oferujemy przedsiębiorcom, działających na terenie i w okolicy Siedlec?

Firmy, którym zależy na ochronie danych i zabezpieczeniu się przed ewentualnymi karami, chętnie korzystają z naszej pomocy. Gwarantujemy im komfortowy sposób obsługi, ciągłe wsparcie i szybkie reagowanie na ich potrzeby. To szczególnie ważne, gdy nasi klienci potrzebują wglądu do konkretnych akt. Przechowywanie dokumentów w Siedlcach oznacza szybki dostęp do zbiorów. Na życzenie przesyłamy naszym odbiorcom kopie dokumentacji. W komfortowy sposób udostępniamy akta również w naszej siedzibie.
Sprawność działania, niezawodność, terminowość i duża elastyczność – to wszystko sprawia, że firmy z różnych branż chętnie nawiązują z nami współpracę. Oprócz przechowywania dokumentów, klienci mogą liczyć również na:

  1. archiwizację dokumentów
    Właściwe porządkowanie dokumentów jest bardzo ważne, bo umożliwia sprawne korzystanie z archiwum i przestrzeganie okresów przechowywania. Nasi doświadczenia archiwiści zadbają o to, żeby akta były ułożone zgodnie ze standardowymi zasadami.
  2. utylizację przedawnionych akt
    Gdy dokument straci termin przydatności, trzeba zaplanować jego zniszczenie. Nasi klienci mogą skorzystać ze sporego ułatwienia, bo przechowując akta na zewnątrz mogą je od razu skierować do utylizacji.

Niezależnie od tego, jak dużymi zbiorami Państwo dysponują, oraz w jakiej branży działają, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zorganizujemy optymalne warunki do przechowywania Państwa dokumentów, zatroszczymy się o to, żeby przestrzegane były wszystkie przepisy i odciążymy Państwa z obowiązków.

Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów
801 013 015
Zadaj pytanie wypełniając formularz
Zamów online

Obsługa dokumentów - dowiedz się więcej

Niszczenie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych itp.

Prowadząc działalność gospodarczą, zatrudniając pracowników, jesteśmy zobligowani do przechowywania dokumentacji, która jest dowodem na wywiązywanie się przez nas z obowiązków pracodawcy ...

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów księgowych, kadrowych, podatkowych

Archiwizacja dokumentów księgowych Prowadzona w firmie dokumentacja powinna być kompletowana, klasyfikowana i przechowywana przez okres wyznaczonymi przepisami prawnymi. Ważne jest przykładanie ...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentów niejawnych

Klasyfikacja dokumentacji niejawnej Zacznijmy najpierw od samego pojęcia informacji niejawnych. Pod tą definicją rozumiemy informacje, dane, materiały, których ujawnienie mogłoby spowodować za...

Archiwizacja, przechowywanie, niszczenie dokumentacji medycznej

Informacje znajdujące się w dokumentacji medycznej możemy także podzielić wedle przeznaczenia. I tak będzie to: dokumentacja medyczna indywidualna wewnętrzna (dotycząca konkretnego pacjenta, i...

Optymalizacja sprawności i bezpieczeństwa procesu obiegu dokumentów

Wraz z upływem czasu i rozwojem każdej firmy gwałtowanie wzrasta ilość papierowych czy elektronicznych dokumentów, a wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie na szybki i nieprzerwany dostęp do tych ...

Optymalizacja kosztów procesu obiegu dokumentów

Jak wskazuje wiele badań, outsourcing archiwizowania, skanowania i niszczenia dokumentów, a także powierzenie zarządzania korespondencją wyspecjalizowanej firmie przekłada się na kilkudziesięc...

Digitalizacja dokumentów od A do Z - korzyści z wprowadzenia elektronicznego archiwum

Powszechnym problemem współczesnych firm jest stale rosnąca ilość danych biznesowych. Dokumentów papierowych nie ubywa, lecz przybywa, a teczki i segregatory wypełniają coraz większą przestr...

Kancelaria pocztowa ważniejsza niż myślisz, czyli dlaczego warto profesjonalnie zarządzać korespondencją

Tempo i sprawność przekazywania informacji odgrywa coraz większą rolę w biznesie. Niedogodności i opóźnienia w tym obszarze mogą zakłócić płynność finansową przedsiębiorstwa, utrudnia...

Referencje klientów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie, Oddział w Krakowie potwierdza, że Ekoakta wykonała dla nas usługi w zakresie kompleksowej, zgodnej z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi procedurami archiwizacji dokumentów i profesjonalnego niszczenia danych.
Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.
Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera, co pozwala zarekomendować Ekoakta jako sprawdzonego specjalistę w zakresie świadczonych usług

Tomasz Majka
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Informujemy, że w zakresie niszczenia zasobów archiwalnych korzystamy z usług firmy Ekoakta z Chorzowa.
Jakość usług świadczonych przez firmę Ekoakta i profesjonalna obsługa związana z niszczeniem dokumentów pozwala na polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym usługa niszczenia dokumentów.

Oddział Unilever Bestfoods
Unilever Polska SA Zakład Produkcyjny Katowice

Współpraca pomiędzy Żabką Polska SA a firmą Ekoakta rozpoczęła się w 2008 roku w ramach programu bezpiecznej utylizacji dokumentacji poufnej.
Z powierzonego zadania Ekoakta wywiązuje się w znakomity sposób, uwzględniając wszystkie wskazówki i postulaty zleceniodawcy. Niszczenie poufnej dokumentacji wykonywane jest terminowo i z zachowaniem wszelkich procedur wymaganych przez Żabkę Polska SA.
Z pełną odpowiedzialnością można polecić Ekoakta firmom oczekującym wysokiej jakości usług.

Łukasz Skrzypczak
Kierownik Archiwum Żabka Polska SA

Poziom usług świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera.

Marek Kasprzyk
Dyrektor I Inspektoratu PZU S.A. w Krakowie

Z pełnym przekonaniem rekomenduję i polecam usługi firmy Ekoakta. Wszystkie prace były wykonane fachowo i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W mojej ocenie Ekoakta spełnia wszystkie wymogi, jakie winna posiadać wyspecjalizowana firma zajmująca się archiwizacją i przechowywaniem dokumentów. Zarówno jakość, jak i terminowość wykonania usług oceniam wysoko. Nie bez znaczenia jest również fakt, że oferta cenowa firmy jest elastyczna i konkurencyjna.

mgr Izabela Żmuda
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chorzowie

Ekoakta wykonywała dla nas usługi w zakresie kompleksowej archiwizacji i oraz profesjonalnego niszczenia danych. Poziom świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji. Dotychczasowa współpraca w pełni potwierdza wiarygodność i fachowość firmy Ekoakta.

mgr Halina Szumska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu

Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych. Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.

Krystyna Grzanka
Prezes Zarządu Administracja Domów Mieszkalnych

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów

Henryk Małysz,
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach

Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy ze spółką Ekoakta pozwalają wystawić jej bardzo wysoką ocenę. Sposób realizacji usługi charakteryzuje się w pełni profesjonalnym podejściem zapewniającym bardzo wysoki stopień zaufania w kwestii bezpieczeństwa powierzonych dokumentów.

dr Paweł Huczkowski,
Wiceprezes zarządu Croda Poland Sp. z. o. o.

Ekoakta.pl - Poufność. Bezpieczeństwo. Ekologia.
Archiwizacja dokumentów, digitalizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów, skanowanie dokumentów.

All rights reserved 2022 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Ustawienia Cookies  |  Projekt i realizacja: Internetica